Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem első randija. Mit...

Életem első randija. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vasárnap fogok randizni egy fiùval,akivel eddig csak msn-en beszélgettem. Ő egy pubban akár találkozni,de én nem. Mert este 10kor nyit,hangos stb. Ő meg erősködik,hogy az teljesen jó lesz. Most mit csináljak? Nem akarok akadékoskodó lenni. A fiù 18 éves. Szerintem sokkal jobb lenne egy kávéházban randizni...Segítsetek! Köszi.14/L
2012. febr. 10. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

egyébként akit IGAZÁN érdekelni fogsz annak az is tetszeni fog, ha reggel 9kor akarsz lángosozni vele a piacon...


ne hagyd magad. még most tanuld meg, hogy egy idegen veszélyes is lehet. nem ismered, mondhat akármit interneten. bedrogoztathat, elrabolhat, megerőszakolhat, vagy eladnak Ukrajnába qrvának - legrosszabb esetekben.


ha kibír jó pár randit, akkor tényleg érdekled. ezt majd érezni fogod, remélhetőleg. és lecsekkoltad a hátterét, hol lakik, szüleivel lakik, hova jár suliba stb.

2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!