Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem első randija. Mit...

Életem első randija. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vasárnap fogok randizni egy fiùval,akivel eddig csak msn-en beszélgettem. Ő egy pubban akár találkozni,de én nem. Mert este 10kor nyit,hangos stb. Ő meg erősködik,hogy az teljesen jó lesz. Most mit csináljak? Nem akarok akadékoskodó lenni. A fiù 18 éves. Szerintem sokkal jobb lenne egy kávéházban randizni...Segítsetek! Köszi.14/L
2012. febr. 10. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát 14 évesen én sem engedném el a gyerekemet este 10 után randizni. Szerintem is jobb lenne nap közben egy kávézóban. Ha ennyire erősködik, nem biztos, hogy jó ötlet elmenni vele. Ha nem tudod rávenni, hogy ne oda menjetek, akkor inkább mondd le a randit.
2012. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy este 10-re akarja megbeszélni (persze az se jó) de hogy egy kocsmába...
2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
kislány! Remélem tudod miért akar veled 10 után találkozni egy kocsmába?! Jól le akar itatni, aztán megd_gna! Ha nagyon erősködik, és nem akar délután találkozni, vagy kávézóba menni, akkor mond le a randit és ne találkozz vele! De én el se engedném otthonról a 14 éves lányomat este 10 után, sőt addigra már rég itthon kell lennie!
2012. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták az előttem lévők. Vasárnap este 10-kor egy 14 éves lánynak nem egy kocsmába kéne menni randizni. Eleve az időpont, meg a kocsma. Menjetek inkább délután sütizni vagy ilyesmi. Ha meg nagyon ilyen kocsmaszerű beülős helyre akar menni, tegyétek korábbra. Mondjuk 20órára. Jah és ne igyál semmi alkoholt, főleg amit maga hoz ki neked. Ráadásul nem is ismered. Vigyázz lányka magadra! Nem akarlak beparáztatni, de ha mész is, valaki tudjon róla, hogy hol vagy kivel mész....
2012. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el a helyedbe. Kérlek, hallgass a tapasztaltabbakra!
2012. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadékoskodás, Neked van igazad! Ha a fiúnak igazán tetszel, akkor azt akarja, hogy jól érezd magad, tehát nyugodtan megmondhatod, hogy Te nem szereted az ilyen helyeket. Önmagadért kell hogy kedveljen, tehát ne játszd meg, hogy tetszik az ötlet, ha valójában nem tetszik.


Mondd meg neki, hogy Te inkább xy kávézóba mennél. A 10 utáni pubok nem 14 éves gyerekeknek valók, kinéznének onnan, és ha a srác alkoholt akarna inni, állati égő lenne, ha téged meg nem szolgálna ki a pincér, hanem azt mondaná, hogy Te a korod miatt csak üdítőt ihatsz náluk. (azért vannak olyan pubok, ahol keményem betartják a korhatárt!) Mondd meg neki, hogy Te a hangulatos kávéházakat szereted. Ha fontos vagy neki, megérti. Ha nem, akkor nem ér annyit a srác..............

2012. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megmondtam neki!
2012. febr. 10. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van a többieknek. Szerintem ne aggódj, találsz te még olyan értelmes rendes fiút, aki délutáni sétára visz és tényleg rád kíváncsi...:)
2012. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye:) Azt hitte, hogy majd jól bepalizza a 14 éves naiv kiscsajt:) Jól csináltad, hogy nem mentél el vele.
2012. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

csak napközben, csak forgalmas helyen, ha nem tetszik neki a szitu, nem is érdekled komolyan és elmehet a francba.


ha wc re mész akkor sem hagyd ott soha az italod (beletehet valamit), se a táskád (kivehet valamit). ne szállj be a kocsijába, ha van neki. ne sétáljatok kihalt területen, ne menj vele parkba. szerintem ezek a lefontosabbak.



tanulj mások hibáiból, ne a sajátodból.


30N

2012. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!