Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes semmit sem...

Miért nem képes semmit sem megcsinálni?

Figyelt kérdés
Párom munkanélküli és egész nap nem csinál semmit. Csak annyit kértem tőle, hogy akkor egy ebédet, akármilyet dobjon össze (nem tud főzni, de azért egy tésztát vagy vmit tud csinálni), erre mikor munkából és suliból haza érek, látom semmi sincsen. Rákérdek ,hogy mi van, miért nem csinált, erre a válasz: mert egész nap munkát keresett. Kérdeztem ugyan, hogy hol kereste, azt mondta gépen. Na nehogy már nem volt 30 perce, hogy legalább vmi szendvicset odakészítsen. És akkor még neki állt feljebb, hogy milyen éhes már, főzzek vmit! És mindennap eljátssza ezt. Bármi, amit kérek tőle, hogy akkor menjen venni kaját, vagy porszívózzon össze, sz@rik a fejemre. Irtó kellemetlen, mikor 6-kor hazaérek és még hideg kaja sincs a hűtőben, telefont nem tudott megereszteni, hogy hazafele vásároljak be és akkor otthon szembesülök azzal, hogy király most tehetek még 1 kört a bolt felé. Miért ilyen lusta? Én nem akarok egy ilyen emberrel együtt élni.
2012. febr. 5. 15:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tényleg keresett, ezzel nincs is baj, de nem hiszem, hogy a nap 24 órájában ezt teszi.

Mindketten 25 évesek vagyunk és 2 éve élünk együtt. Tegnap is már nagyon összevesztem vele (épp ezért írtam ki a kérdést), én viszont nem akarok, nem fogok így élni tovább. Mondtam is neki, hogy vagy tesz is valamit a közös életünkért vagy fel is út le is út. Persze itt mindjárt elkezdett könyörögni, meg siránkozni, hogy de hiszen épp jövő héten megy állásinterviewra, meg miért vagyok ilyen igazságtalan stb. Még én vagyok igazságtalan...

2012. febr. 5. 16:15
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát...az én párom sem dolgozik most, de ezért nem raknám ki. Hiszen akkor nem is olyan nagy a szerelem ott, ha ezért megfordul ilyen a fejedben. Ha dolgozna, akkor is rád hárulna a háztartás? Akkor miben lenne különbség? Hogy ő is ad haza pénzt? De fizikailag ugyanúgy elfáradnál, nem? Mi lenne ha szépen beszélnél vele.
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha történetesen házasok lennétek és akkor sem dolgozna, akkor elválnál?
2012. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mivel még nem voltam házas ezért erre nem tudok válaszolni. Illetve, ha nem beszéltem volna már vele 1000x akkor valószínűleg nem fordult volna meg a fejemben, hogy elhagyjam. És szerintem te egy kicsit kiferdíted a dolgot ,nem az a gond, hogy én nekem kell csinálni a házi munkát, hanem az ,hogy ő semmit sem csinál!
2012. febr. 5. 16:53
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, h "mi lenne ha házas lenne". Mi lenne, az más lenne. De most nem az van. Most az van, h 25 évesen úgy él, ahogy nem kéne. Igazán megtehetné neki a pasija, hogy összeüt valami kaját. Ez a leges leges legkevesebb, föleg azok után, hogy a csaj egyedül dolgozik, ráadásul a lány szülei segítik öket. Èn úgy penderíteném ki, hgy a lába nem érné a földet. Elhiszem, h kényelmes neki, de azért könyörgöm, álljon meg a menet! Dobd ki a pics á ba.
2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem ferdítek semmit, csak én az ellentétes irányból közelítem meg a dolgot. Nem akartalak én ezzel bántani, félre ne értsd.

Csak fura, hogy a konfliktust úgy oldja meg az ember, hogy akkor dobjuk ki. De nyilván, ha ugyanez lenne nálam is, akkor máshogy látnám a dolgokat.

Én kívánom, hogy rendeződjön az életed, akár vele, akár nélküle :)

2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 5. 18:00
 18/18 anonim válasza:
Úgy kivágnám az ilyen lusta disznót mint macskát szarni...
2020. aug. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!