Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes semmit sem...

Miért nem képes semmit sem megcsinálni?

Figyelt kérdés
Párom munkanélküli és egész nap nem csinál semmit. Csak annyit kértem tőle, hogy akkor egy ebédet, akármilyet dobjon össze (nem tud főzni, de azért egy tésztát vagy vmit tud csinálni), erre mikor munkából és suliból haza érek, látom semmi sincsen. Rákérdek ,hogy mi van, miért nem csinált, erre a válasz: mert egész nap munkát keresett. Kérdeztem ugyan, hogy hol kereste, azt mondta gépen. Na nehogy már nem volt 30 perce, hogy legalább vmi szendvicset odakészítsen. És akkor még neki állt feljebb, hogy milyen éhes már, főzzek vmit! És mindennap eljátssza ezt. Bármi, amit kérek tőle, hogy akkor menjen venni kaját, vagy porszívózzon össze, sz@rik a fejemre. Irtó kellemetlen, mikor 6-kor hazaérek és még hideg kaja sincs a hűtőben, telefont nem tudott megereszteni, hogy hazafele vásároljak be és akkor otthon szembesülök azzal, hogy király most tehetek még 1 kört a bolt felé. Miért ilyen lusta? Én nem akarok egy ilyen emberrel együtt élni.
2012. febr. 5. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

együtt laktok? kié a ház vagy hogy van? mert ha a tiéd, akkor mondd meg neki hogy vagy főz egy sz.ros ebédet vagy pakolhat oszt mehet az utcasarokra.. örülne hogy dolgozol és van miből ennie..én biztos kiakadnék:S

21L

2012. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát elvileg közös albérlet, de most a költségek nagy része rám zúdult. Szerencsére szüleim amiben lehet segítenek, nekik is volt egy nehezebb periódusuk, akkor én segítettem, most ők próbálnak vmit tenni értem/értünk. Egyébként úgy érzem, teljesen jogosan mondják, hogy hagyjam ott a párom. Anyagilag is nehezen bírom, illetve nagyon sok a munka, nem tudok ennyit egyedül csinálni. Bármint mondok, mintha a falnak beszélnék. Mindig van kifogás. Hol munkát keresett, hol ez hol az.
2012. febr. 5. 15:38
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem a tiéd, akkor meg fogd a cuccaidat aztán tipli.
2012. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csomagolás, viszontlátás! Ennyi.
2012. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta munka nélküli,de az első gondolatom nekem is az hogy mehet a fenébe!

De ne legyünk ilyen szigorúak. Vigyél magaddal kaját és egyél a munkahelyeden, vagy hazafelé egyél meg egy szendvicset,péksütit valamit! Ha hazaérsz kényelmesen ülj le tv-t nézni, olvasni, bármit. Ne főzz egy hétig, hidd el meg fogja tanulni,amit papolsz neki!

2012. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen ezt lehetne, hogy nem főzök. Kipróbálom, hátha észhez tér. Csak hát anyagilag is jobba kijövünk, ha otthon ütök össze vmit és nem a városban eszem, de most egy hétig kibírom. Nem tudom mi mást lehetne még csinálni, csak elhagyni.
2012. febr. 5. 15:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már régen ultimátumot adtam volna neki.

Olyan nincs, hogy reggel 8-tól este 6ig folyamatosan munkát keresett. Mese habbal. Csak lusta, sokkal könnyebb neki, hogy más megcsinálja neki az ételt.

Az ilyen fickótól ne várj semmi jót. Aki ilyen apróságot nem tud megtenni a párjáért az más sem fog. Amúgy ezt leszámítva mennyit tesz a kapcsolatotokért? (nem hiszem, hogy túl sok mindent tenne).

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

Amúgy kíváncsiságból, ha ő egész nap otthon ül, ő mit eszik?

Ahogy írta is az előttem hozzászóló, vigyél magaddal valami szendvicset, haza menetel előtt pedig ismét egyél meg valamit. Ülj be valahová, ahol például svédasztalos menü is van, az nem drága, de jól is laksz.

És majd koppan egyet, hogy te nem főzöl semmit otthon, és talán belátja, hogy valami nincs rendben!

2012. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hagyd ott.a szerelemből sajnos nem lehet megélni.
2012. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A munka keresésnek van nyoma (jó esetben nemtörölte ki a böngésző előzményeket) Legalább utána tudsz nézni, hogy palira vett-e és vagy tényleg keresett munkát. ha nem, akkor nem akarlak bántani, de balekot fogott a párod a személyedben.

Ennek ellenére lehet, hogy tényleg keresett állást.

2012. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele a helyedben,nehogy már reggeltől estig munkát keressen a gépen(fogadok hogy nem is talált),valami szendvicset csinálhatott volna igazán.Mióta vagytok együtt?Hány évesek vagytok!
2012. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!