Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy rosszul esett mert...

Jogos hogy rosszul esett mert rám szólt hogy gyorsabban lapátoljam a havat?

Figyelt kérdés
Elég nagy hó esett most le. Kimentem ellapátolni a havat. Csinálom-csinálom, erre a nagypapám kiszólt az ablakon hogy "Egy kicsit gyorsabban csináld már, meglátják a szomszédok hogy ennyire elaprózod, mozogj rendesen". Amúgy szr a lapát, meg a beton sem egyenletes + hova siessek? És kicsúszott a számon, hogy gyere ki és csináld helyettem ha nem jó...De amúgy jól csináltam, csak "lassan." Meg szerintem nem voltam lassú...Megbántam hogy visszaszóltam, de na...
2012. febr. 4. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6.-kal értek egyet. Az oké, hogy rosszul esett, érthető. Teszed a dolgod, és ahelyett, hogy megdicsérnének, még le is szúrnak. Senkinek nem esne jól.

De ne akadj ki ezen ennyire. Gondolom, nem vesztetek ezen úgy össze, hogy családi konfliktus legyen belőle. Ha ennyire zavar, ülj le a nagypapával, és beszéljétek meg. Mivel ő az idősebb, ezt azzal kell indítanod, hogy bocsánatot kérsz, amiért visszabeszéltél, de ezért és ezért megbántott a szövegével.

2012. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

3 négyzetméter sepertem lapátoltam kábé 1 óráig. :D

Nekem akkor mit mondott volna. Ne szívd mellre nagyon. Lehet csak poén volt.


17/L

2012. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!