Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha nem szeretkezek még vele?

Jobb ha nem szeretkezek még vele?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok az egykori párommal, másfélév után kibékültünk, majdnem 4évet voltunk együtt csak szétmentünk különböző okokból kifolyólag.

Ma átmegyek hozzá filmet nézünk beszélgetünk, és félő hogy megkívánjuk egymást és most nem tudom mi lenne a megfelelő visszautasítani vagy sem...én nem az a nő vagyok aki annyira oda van már a szexért de persze szívesen űzöm ha kell :)

Ha új férfi lenen az életemben nyomban visszautasítanám, hisz még rövid ideje vagyunk együtt (2hét) de most mivel már a régi párommal voltunk együtt így nem tudom mi lenne a megfelelő.


2012. febr. 2. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdnék le vele, hanem úgy alakítanám a dolgot, hogy tényleg egy jót beszélgessünk, mindent letisztázzunk és új lapokkal kezdjük. hidd el, ő sem fogja bánni azt, ha most egy picit teper utánad, látja, hogy a közös emlékek hatására nem teszed szét egyből a lábadat neki. ha ez a nap jól sikerül, akkor akár már a következő találkán engedhettek a vágyaknak. :)
2012. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Bízd a belső megérzésedre - akkor és ott -.:) Nem fog cserben hagyni.
2012. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
húzzad csak az agyát :P még lesz elég alkalmatok szeretkezni, ha a sors is úgy akarja.
2012. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél. Ha benne van a képben, hogy újraépítsétek a kapcsolatot, valószínűleg jobbak az esélyeid, ha kell egy kicsit küzdenie érted. Azonban, ha csak eltöltötök egykellemes estét, akkor miért ne?
2012. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Őszinte leszek. Ezek a női logikával kiagyalt "trükközések" lósz@rt sem érnek. Tapasztalatom alapján egy kapcsolat jövője csak igen kis mértékben függ attól, hogy "mennyi idő" után történt a szexuális aktus. Nyilván a szélsőségesen hosszú időtartamoktól eltekintve, hiszen ki az a "hülye" aki egy nőre felnőtt férfi létére 2 évet vár.


Felnőttünk már, nincs ilyenekre szükség. Ha a kapcsolatnak van jövője akkor az akkor is fenn fog maradni ha 3 perc után fekszel le. Ráadásul a jól sikerült aktus után mindkét félben olyan hormonok termelődnek, amik erősítik a kötődést, így sokszor az első aktus után esnek igazán szerelembe. Persze esetedben nem az elsőről van szó, de hasonló a helyzet.


Amúgy mit jelent az, hogy "szívesen űzöm ha kell"?


Mi az hogy kell? Szexelni nem kell. Ha nem akarsz mert nem élvezed akkor ne feküdj le levele, ha meg akarsz akkor nincs miről beszélni. Remélem segítettem.


Üdv,


Sz.

2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létszi, majd holnap írd le, hogy mi volt! Kíváncsi vagyok! :)
2012. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!