Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a legjobb barátommal...

Ha a legjobb barátommal ugyanarra gondolunk akkor lehet hogy van esélyünk egy jó párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én és a fiú legjobb barátommal állandóan ugyanarra gondolunk , pedig heti 3-4 óát vagyunk együtt. Szerintem ez nem sok

én nem érzek iránta semmmit , csak kíváncsi lennék , hogy ebből lehet-e valami ?


2012. jan. 31. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem érzel iránta semmit, na persze..
2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb barátommal kapcs. én soha nem gondolok olyasmire, hogy lehet e köztünk valami. Ha ilyeneken fantáziálgatok, akkor számomra megszűnik legjobb barátnak lenni. Akkor már lehetséges kapcsolatként tekintek rá, vagyis nem pusztán barátságot érzek iránta, hanem vonzalmat. De ez én vagyok.
2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, bármiből lehet valami.


De ha nem tetszik, akkor nem érdemes kockáztatni egy jó barátságot. Először tapogatózz, hogy ő benne lenne-e. Vigyázz, nehogy csak p.fára ess.. :S

2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb barátod maradjon meg barátnak. Én is fantáziálgattam a legjobb fiú barátomról, de soha nem mondtam meg neki, mert úgy gondoltam nem érdemes kockáztatni egy ilyen jó barátságot. Jól tettem, mert mindkettőnknek van párja, mi pedig megmaradtunk legjobb barátnak.

19/L

2012. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!