Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a húgomból, mit...

Elegem van a húgomból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 éves. Minden második 7en én vagyok vele itthon, nem hallgat rám egyáltalán, csak kiabál velem minden sz*rságért, azt mondja én nem parancsolok neki, azt csinál amit ő akar. Alapjában nyugodt vagyok, de ilyenkor úgy megcsapnám... Ha kiengedem játszani is akkor nem jön haza este 9-10ig, de olyan is volt már hogy 11kor mentem megkeresni mert még sehol nem volt. Pedig mindig megígéri hogy 8ra itthon lesz... be nem zárhatom. Mi a fenét lehetne kezdeni vele? Mindegyik 9 éves ilyen elviselhetetlen?
2009. máj. 30. 15:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia... nekem egy 10 éves ocsém van, de mondjuk az nem ilyen rosszcsont... :D eloszor is szeretném tudni, hogy te hány éves is vagy? és miért kell és mennyi ideig kell rá vigyáznod...???
2009. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

dehát ez nem a te dolgod lenne. hol vannak a szülei?


az lenne a tanácsom hogy mondd meg neki, addig míg a szüleitek nincsenek otthon, te vagy a fönök! és te parancsolsz neki ha kell hanem.


visszaél azzal hogy te mindent megengetsz neki. nyugodtan zár be és mondd meg neki addig nem mehet ki, míg meg nem értette hogy mit jelent a 8 óra.


én haragos természetü vagyok, és én biztos odacsapnék neki. de tudom hogy ezzel csak rosszabbítom a helyzetet.

2009. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
jaaj.. mit meg nem adnék egy kistestvérért...hidd el, kicsinek lenni a legnehezebb..(legalábbis sztem)
2009. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én unokahúgom 8 éves, de egyedül még az utcára se nagyon engedik a szülei, nemhogy késő estig csámborogni. Ok, lehet, hogy ez a másik véglet, de szerintem sürgősen beszéld ezt meg a szülőkkel, mert ebből még nagy baj lehet, hogy egy ilyen kislány késő este még az utcán tekereg. Egyébként meg ha rád bízták a felügyeletét, akkor igenis Te parancsolsz neki addig, amíg nincs veletek szülő, ezt pedig anyukátoknak, apukátoknak kellene tudatosítani a húgodban.
2009. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:44-hez. Én is a legkisebb vagyok, és engem állandóan vertek a nagytesóim, mert féltékenyek voltak rám... De nagynak sem könnyű lenni, mert mindig a kicsi körül forog a világ. Szal ez relatív...

Amúgy az én Páromnak is ilyen elviselhetetlen húga van. Mindig kiabál anyóssal, aki persze nem csinál semmit, mert úgy szereti (lényegében kinyalja a seggét) hogy soha nem ütné meg! Pedig ráférne. Nagyképű, hisztis csaj... Kiidegeli szegény Páromat:( És mi sem tudjuk, hogy az ilyennel mit lehetne tenni. Lehet, hogy így "utólag" már semmit. Mert ha alapból úgy nevelik, akkor normális... Én is várom a jó tanácsokat!

2009. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább közös programot kellene kitalálni társasozni fagyizni menni, biciklizni, kirándulni, vagy a szülőktől pénzt kérni egy kis vásárlásra, indok mégis csak neked kell vigyáznod rá,valamit valamiért...nem jó ha most balhéztok egymással mert nagykorában szóba sem fog veled állni, pedig jó ha valakivel lehet beszélni a pia, drog, szex témákról...
2009. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és te menyi idős vagy?
2009. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljünk, én adom érte a 21 éves öcsémet. Úgyis egy húgit akartam, erre meg mit kaptam... :P
2009. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zárd be.Különben egyszer elrabolják,megeröszakolják,jóisten se tudja mit csinálnak vele.Ha nem hat igenis pofozd meg.Vagy inkább próbálj meg vee értelmesen elbeszélgetni,ha ez nem megy utánna jöjjön a pofon.
2010. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!