Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon kivánom a férjemet de most ilyen haskötőt kell hordanom éjjel nappal és ezt titkolom elóle? Hogy lesz igy valami? Haskötőben undorito lenne igaz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a férjed azért a férjed, mert szeret téged, akár slamposan, kövéren, topmodellként, fél lábbal bárhogy legyél is. A házasságnak a legbelsőbb kapcsolatnak kéne lennie. Miért titkolózol a párod előtt?

Neked önértékelési problémáid vannak, de miért? Ha szeret a párod, akkor nem érdekli. Hidd el abból nagyobb a balhé, hogy titkolózol előtte, nem azért mert megcsináltattad a zsírleszívást, hanem mert nem bízol a kapcsolatotokban.

2012. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a Kérdező a bizalmatlan!!!!


Az aggályai elképzelhető, hogy nem véletlenül vannak, ahogyan az sem, hogy titokban csináltatott zsírleszívást. Bizalmas kapcsolatban egy haskötő nem lehet szégyen tárgya, ahogyan az esetleges plasztikai műtéteket is megbeszélik egymással (hogy kell-e egyáltalán, stb.)


Amúgy ahogy ismeretségi körben láttam, el van cseszve az a házasság, amit plasztikai műtéttel próbálnak megmenteni - ilyesmit csak magáért csináljon valaki, ha attól ő jobban érzi magát. De aki nem szeret hibákkal, az hibák nélkül, megműtve se fog.


Adott okot a férjed arra, hogy ilyen gátlásaid legyenek? Szeret ő Téged? Ő tökéletes alkatú? A műtétet miért csináltattad? Ezeket tudni kellene, hogy érdemben válaszoljunk.

2012. jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szeret engem nem tökéletes alaku de nekem ő a legszebb. Azt tudni kell rőla azért hogy vékonypárti.ó hasra hízós és csúfolni szokott másokat ha elhíznak.engem zavart hogy egyideje nem tudok mar felvenni teljesen hasra feszülős ruhát míg par éve simán felvehettem.hiába torna stb.ez egy tenyérnyi terület csak amit leszivtak se eemélhetőleg visszakapom a régi formát és nem lesz amiatt gátlásom. A férjemnek meg a azépet akarom magamból mutatni. És ő nem értette volna ezt az egészet.ez egy 20 perces müvelet volt nekem de hordanom kell a haskötőt ezt furi eltitkolni.de nekem igy jobb.mert azt gondolom ő szépnek lat engem és nem akartam felhivni a figyelmét a hibára.lehet hülyeség se nekem igy volt a jobb.
2012. jan. 29. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!