Azzal a férfival kötöttél házasságot, akiről gyerekkorod óta álmodoztál?
Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy sikerült- e mindenkinek a tündérmeséjét megvalósítani! :)
Hogy az a férfi állt mellettetek az oltár előtt, akiről kiskorotokban álmodoztatok? :)
2012. jan. 28. 19:20
11/13 anonim 



válasza:





Én igen. :) 6 éves voltam amikor "szerelmes" lettem belé. :) De 18 voltam mikor összejöttünk. Már 5 éve házasok vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. :)
12/13 anonim 



válasza:





Csak majdnem, de addigra rémálom lett a kapcsolatból.
13/13 anonim 



válasza:





Hát ezt nem mondanám. Magas és sötét hajúról álmodoztam, ehhez képest viszonylag alacsony és szőke hajú. De imádom. :) Nyilván nem külsőségek alapján választottam.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!