Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim mindig is hárították a problémákat és hajlamosak voltak bűnbakot keresni maguk helyett?

Figyelt kérdés

Ez nagyon rossz,sose oldottunk meg egy problémát se igazán egész életemben.én remélem nem esek bele ebbe a hibába,már nem bírom.vannak most gondok,de úgy látszik,hogy sokmindent sikerült mostanában feladni az életemben,remélem ez nem a hárítás jele,csak úgy érzem,nem tudom megoldani a gondokat !!! :/

rossz példa volt előttem mindig,igyekeztem küzdeni ellene,de milyen az,amikor valaki tényleg szembenéz a gondokkal ??


2012. jan. 14. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
En csaladom is ilyen volt mindig,es most,hogy kikoltoztem kulfodlre magamon is tapasztaltam,pedig otthon sokkal erosebbnek hittem magam. Kuzdok,nehez lesz meg fajdalmas,de neked is ezt kell tenni.
2012. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell küzdeni. Olyan emberekkel vedd magad körül, akik egyenesek és képesek helyesen viselkedni, és rád szólnak, ha terelsz.
2012. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LeGrady válasza:

Jómagam amikor saját lábra álltam, akkor a legkevésbé sem volt időm azon aggódni, hogy mi mennyire nehéz. Ha hajlandó vagy megtenni amit meg kell (albérlet, álláskeresés, lakás, stb) akkor nem lesz nagy gond - csak előre nézz és ne zuhanj magadba.


A hárítás és másra kenés tudományával a munkahelyek vannak még tele, akár kis cégről, akár multiról beszélünk - bár kis cégeknél nehezebb elbújni annak, aki nem végzi a dolgát. Készülj föl lelkileg, hogy ezzel otthonról kikerülve is fogsz tehát találkozni, de mivel te nem ilyen vagy (hiszen zavar), ezért életed küzdelemmel és ebből adódó örömökkel lesz tele, persze némi bosszankodással fűszerezve.

2012. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!