Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek Ausztriába?

Kiköltöznétek Ausztriába?

Figyelt kérdés
Sopronban élek 17 vagyok(f). Muterék ki akarnak költözni Ausztriába de én nem akarok. Nagyon nem. Minden Sopronhoz köt. Itt él a barátnőm, nagymuterék sőt a dédmamám is. Elvileg Auztriából járnék be suliba meg vissza meg matekkorrenpre meg a barátnőmhöz szóval mindenhova muterom furikázna ameddig meg nincs a jogsim. Nem találok + dolgot abban saját részre h miért lenne jó nekem kiköltözni...
2012. jan. 10. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek vagy, ezért ha a szüleid mennek, akkor neked is menned kell. Egyébként például pozitív dolog az, hogy ha netán egyetemre mennél, auszriában ingyen tanulhatsz, magyarországon meg egy csomó bőrt lenyúz az állam a szüleidről. Például.
2012. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
gyerek vagy még, nem fontosak az anyagiak annyira, azért nem akarsz költözni.
2012. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szüleim elváltak apukám a környéken él az ő muterjával
2012. jan. 10. 00:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözz, hidd el, most amit úgy érzel otthon fontos azok később észre se fogod venni, az első 2 hónap nagyon nehéz lesz, aztán mikor már Magyarországon leszel, vágynál haza. 2 éve élek külföldön, megérte, tudok több nyelvet, a nyelvtanulás sokkal hatásosabb külföldön, mint Magyarországon. És kin sokkal többet kereshetsz diákmunkával is...:D De szerintem gondold végig, mindenkinek más a fontos. 17L
2012. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Költözz!!!!!

Anyukád fogadjon örökbe engem is és vigyen magával....

Nem bírom már itt a közterheket :S

2012. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mikor költöznétek? Barátnőd mit szól hozzá?
2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen költöznék.

Gyerek vagy nem tudod még, hogy Mo.- n milyen a megélhetés, mert úgy tartanak el.

Gondolom édesanyádék sem viccből költöznének, hanem mert 2-3 szorosát kapják fizetésnek mint itt.

2012. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is soproni vagyok, és Ausztria nem távolság, még Bécs sem. Van nagyon sok ismerősöm, barátom akik szintén kiköltöztek, de rendszeresen járnak át a haverokhoz, rokonokhoz, és 30 évesen megvan mindenük, lakás, autó, gyerek, nulla hitel.

Hidd el nem éri meg itthon úszni az árral szemben.

2012. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Jaj de mennék én is!!!! Nyugi, hamarosan lesz jogsid, de! Mire lesz jogsid már lesznek új barátaid. Persze a rokonaidhoz haza fogsz mászkálni. A szüleid biztosan a magyar anyagi helyzettől menekülnek és igazuk van, kétségbeejtő ami itthon van. Hidd el, jobb lesz neked!
2012. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ja és a jogsit 17 évesen elkezdheted már!!
2012. jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!