Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy még a férjedbe?...

Szerelmes vagy még a férjedbe? Ha igen v. nem hány ev után?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

"Mi az, hogy "csak" szeretem?"


Az, hogy nem vagyok belé szerelemes. A szerelemnek megvan a maga szavatossági ideje, egy idő után lejár. Az agy nem termeli a hormonokat olyan nagy sebességgel, azért a rózsaszín köd effektus megszűnik. Én már nem élek rózsaszín ködben.


Hozzáteszem, a szeretet szerintem erősebb kötelék, mint a szerelem. A szerelem jön, nem tudsz ellene semmit sem tenni. A szeretetért viszont meg kell küzdeni. Nem vakít el, nem "butítja" úgy az embert, mint a szeretet.

2012. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, néha úgy érzem, mint az elején, teljesen bele vagyok zúgva, néha pedig legszívesebben lelépnék. És ez sajnos nem az ő hibája, mert tök normális, aranyos. Én vagyok zakkant, de szerencsére azért több a lamour.
2012. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

6 év házasság és két gyerek után egyre jobban kezdek eltávolodni a férjemtől:(

Úgy érzem, hogy ő csak akkor szeret, ha nekem mindig minden úgy jó, ahogy neki és sohasem panaszkodom.

Egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy elhagyom, de itt a két gyerekünk, miattuk vagyok még a férjemmel.De nem vagyok boldog:(

2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13 éve vagyunk együtt,6 éve házasok.nem vagyok szerelmes,de tisztelem és szeretem.bár néha elgondolkodom,hogy elég-e ennyi.irigylem azokat,akik még mindig szerelmesek egymásba.
2012. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem, 12 év házasság után jó pár éve nem vagyok már szerelmes belé, de másba igen:))
2012. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4 ev hazassag egy baba utan nem vagyok szerelmes bele. Nagyon jo apa a kislanyunknak, sokat foglalkozik vele, de sok rossz tulajdonsaga van, es a logrosszabb h nem lehet semmit vele megbeszelni mert mindent zokon vesz, meg akkor is ha pl megkerem vmire. engem felorol a negativitas es nem tudom h meddig birom igy mellette. Ha kislanyom nem lenne, mar dobbantottam volna. Csak nem szeretnem a kislanyomnak torest okozni hisz imadja az apjat. De nem vagyok boldog.
2012. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk együtt ebből 6 házaság, volt egy nagyobb hullámvölgy de 2 gyerek után most már nem is azt mondom hoy szerelmes vagyok, hanem olyan szeretet van közöttünk ami nagyon mély őszinte, és sírig tartó(vagyis most így érzem:))
2012. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

10 éve vagyunk együtt, ebből 8 év házasság. 2 gyerkőc.

Nagyon szeretem a feleségemet, és szerelmes is vagyok belé, és kölcsönös.


31/F

2012. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

5,5 éve vagyunk együtt,de már nincs szerelem,csak szeretet(megszokás?).A párom sem szerelmes már belém,s én sem.

24/L

2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sajna, nem! 20 évig szerettem, nem érdemelte meg, 15 éve már nem szeretem, szerintem ő sose szeretett engem igazán.
2012. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!