Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam 70 eves. Szenved...

Apukam 70 eves. Szenved anyukam mellett, aki korlatozza, kritizalja, zsarnokoskodik felette. Hogy segitsek Neki?

Figyelt kérdés
Nagyon jo apa volt, szorgalmas, ugyes, 3 hazat felepitett nekunk, csak nagyon hagyja magat lenyomni,nem tud a sarkara allni. El van maganyosodva, a hazbol szinte kisem lephet mert anyukam uvolt vele. A nyugdijabol par szaz forint zsebpent ha kap. Annyira sajnalom. Anyukammal lehetetlen szembeszallni, en is jo messzire menekultem a szuloi haztol.
2012. jan. 2. 00:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Anyukammal egyszer beszeltem, hogy csak kepzelje el, hogy milyen lenne nelkule, ha peldaul meghalna. Hogy senki nem csinalna a kertet, hogy egyedul kellene toltenie a napjait. Ezt lehet atgondolta, de nem sok valtozast latok. Azt mondta azert alakult igy a kapcsolatuk, mert apam habar tehetseges sokmindenben, dfiatalon is tehetetlen volt. Azt mondta elszorta volna a penzt es ult volna a baberjain es meg mindig alberletben elnenek. Igy neki kellett kezebe vennie a dolgokat es iranyitani az eletuket. es ez igy maradt.
2012. jan. 2. 09:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az édesanyád, nyilván beléd is nevelt gátakat, és így nehezebben is szállsz vele szembe. Nehéz tanácsot adni, mert mindenki maga tudja, mi fér bele a maga és szülője kapcsolatába. Ha az enyém így bánt volna édesapámmal, akkor a szemére vetettem volna elég keményen. De mondom: én csak egy névtelen (jószándékú :)) kommentelő vagyok, aki nem vállalhat felelősséget, hogy megromoljon a kapcsolatod édesanyáddal.
2012. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!