Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szuleim a...

Mit tegyek, ha a szuleim a szexert veszekednek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha a szuleim szobajukbol veszekedest hallok.(mostoha apam, es anykam kozt).Es a szexert van, de ez allando, minden este ez megy.MIt tegyek?Koszonom az ertelmes valaszokat...
2011. dec. 28. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szerencsém ezt hallgatni anyámnak és apámnak köszönhetően. Ott is ez volt a felállás... Aztán párszor átüvöltöztem, akkor kuss volt, de legközelebbi alkalomkor megint a vitát hallottam.
2011. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok te vad barom!!
2011. dec. 28. 23:46
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Mindig elkeseredek, amikor nem igazi értelemben felnőttek nevelnek gyerekeket. A gyereknek maximálisan helyén van az igazságérzete, érzi, ha valami nem klappol, és mindig tudja, mikor hazudnak neki. Ennek ellenére, ha folyamatosan azt látja, hogy az abnormális normális (szexen veszekedni, esetleg berúgva, esetleg megmaradni egy olyan párkapcsolat mellett, ahol vernek), akkor az élete elengedhetetlenül az ismétlés irányába fog haladni. Így termelődnek újra az alkoholista családi háromszögek százezrei. Csak nagyon kevesen képesek szüleik hibáiból tanulni. Remélem nálatok nincs komolyabb probléma ezen kívül!
2011. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úristen, mintha magamat olvasnám!

Nekem is ezt kellett átélnem, sok-sok évig, apám olyan erőszakos volt, megállás nélkül könyörgött, fenyegetőzött, nemegyszer végig hallgattam, ahogy szexelnek (szexel apám)...

Sajnállak nagyon. Én ordítottam, ha olyanom volt (ahogy valaki írta, kuss legyen, az hatott), máskor sírva bújtam az ágyamba.

Lehet durván hangzik, hogy egy szülővel, hogy lehet így beszélni, de ezeket átélni borzalom, alapból mások szexét végig hallgatni, nem csak gyerekként...

22/L

2011. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Es igen nalunk is igy van.Eroszakos van amikor ejjel nem alszunk, a 8 eves lany testveremmel vegig hallgatjuk h hogy sexel, es ha nem tud akkor feneygetozik.Azt kiabaljak, hogy elvagja a nyakunkat:.Ez hulye ez az ember.13 eves vagyok de sokszor jon hogy megverjem!
2011. dec. 29. 21:15
 16/16 anonim ***** válasza:

A fenyegetőzés (meg az erőszak is, ha azzal jár) már büntetőjogi kategória, hívjatok rendőrt.


Édesanyáddal meg beszélj, hogy ebben a kapcsolatban ne maradjon meg.

2011. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!