Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Buktatok már le az ide kitett...

Buktatok már le az ide kitett kérdéseitekkel?

Figyelt kérdés

Bármelyik rokonotokról írtatok és az felismerte magát a szövegben. Vagy valamiért el kellett rohannod a géptől és addig valaki belenézett a kiírt kérdéseidbe?

Mi lett a vége? Főleg, ha negatív viselkedésű és gondolkodású az illető és pont azt írtátok ki?


Én a párommal jártam így, hogy nem vettem észre, hogy mögöttem áll és eléggé pipa lett.


2011. dec. 26. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
ciki, talán őt is érdekelte, nem velünk kellene meg beszélni, ha nem vele.
2012. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam lebukni,mert ha nagy ritkán kérdést írok ki, megmutatom neki. Én örülök neki, hogy nem titkolózunk egymás előtt. Ettől függetlenül, nem mintaházasságunk van, és mi is szoktunk veszekedni.
2012. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan lebukásról volt szó,de egyik ismerősöm története nagyon hasonlított egy nyári emlékre.Szinte minden stimmelt,még a dátum is,kivéve,hogy nem vagyok a barátnője.Bár nagyon nehezen tudom elképzelni,hogy ő írta volna ki a kérdést.De annyi minden stimmelt:S
2012. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüli magyarként a családban nincs ilyen gondom. :D
2012. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok ki kérdést. Kétlem, hogy egyáltalán meg lehet érteni a komplett családi/párkapcsolati helyzetet egy leírásból. Azt hiszem, én jobban meg tudom oldani, mert jobban át is látom a dolgot. Szerencsére a párommal meg tudjuk beszélni a dolgainkat, mi ismerjük magunkat.

Nem egy kérdésnél látom, hogy a kérdezőnek a sok mellélövés után oldalakon keresztül kell még magyaráznia a sztorit, mert ugye az olvasott könyvet is annyiféleképpen látjuk, ahányan olvastuk. Az író fejében meg ki tudja, mi volt. :)


Egyetlen kérdést írtam ki, ezzel vállalom is a lebukást: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__25.. :)

2012. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!