Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen tényleg gáz, ha...

21 évesen tényleg gáz, ha apával megyek Szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Fiatalos apukám van, jóba vagyunk, jó fej nagyon. Egy étterembe lenne a Szilveszter, vacsis-zenés est.

Lesz ott ismerősöm, szóval csak együtt mennénk, de ott mindenki feltalálná magát.


Egyik ismerősömnek elmeséltem, ő elképedt, hogy ennyi idősen hogy néz ki, ha apával megyek.

Nektek mi a véleményetek?


2011. dec. 26. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyan, apukámmal én is elmennék szilveszterezni simán, ha nem tök más városban laknánk, de hát azért 400 km az szilveszterkor sem kevesebb :S

Mások véleményével meg ne foglalkozz, hanem örülj neki, hogy ilyen jófej apukád van, akivel így el lehet menni szórakozni is, az enyém is ilyen, és örülök is, meg büszke is vagyok rá :)

2011. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! :)
2011. dec. 26. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!