Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most bunkó volt? De nem...

Ez most bunkó volt? De nem tehetek róla.

Figyelt kérdés

szóval tegnap is kaptunk karácsonyi ajándékot,meg ma is


a tesómék kaptak egy csomó cuccot megint,én meg kaptam egy hannah montana-s parfümöt...mondom hurrá,legalább ha már ovodásoknak való,legalább jó illata legyen....hát....nem volt...amikor beleszagoltam,még rendesen megszédültem....ráadásul ilyen férfi dezodor szaga van

már nem azért,de ilyet tuti nem fújok magamra

ezért inkább megmondtam a nővéremnek,hogy neki adom,erre elkezdtek ott izélni,hogy jajj milyen hülye vagyok hogy nem tetszik az illata,meg milyen bunkó vagyok,meg minden


ez most tényleg bunkó volt?

de nem tehetek róla,most ha egyszer nem kell,akkor mit csináljak vele? jobb lenne,ha ott tartogatnám?

szerintetek?


2011. dec. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
embere válogatja, hogy bunkó dolog-e, vagy sem. szerintem nem volt bunkó
2011. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi

most egy picit megnyugodtam

2011. dec. 25. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
És tesódék miért kaptam csomó cuccot, te pedig egy pocsék parfümöt? Mármint most nem azért mert te "csak" egy ajándékot kaptál, hanem ők miért kapnak többet?
2011. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves vagy, 13?:) örülj, hogy kaptál ajándékot, írtad, hogy 2nap is kaptál, akkor biztos volt benn egy csomó hasznos és szép dolog. Mindig van olyan ajándék, ha meglepetés, ami nem tetszik. Azt is illik megköszönni, és nem puffogni a karácsonyfa mellett, hanem ha tényleg nem kell, később, ha már lecsengtek az ünnepek, megkérdezheted anyudat, h vissza lehet-e cserélni, mert nem nagyon tetszik az illata, de azért nagyon köszönöd. Esetleg vesd fel, hogy legközelebb kérdezzék meg, hogy mit szeretnél, mire lenne szükséged. Így illik viselkedni, nem úgy, mint egy elkényeztetett libuska. De mivel valsz tényleg nem vagy több 13nál, még kinőheted.
2011. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15:51 nem tudom :/ de ez mondjuk mindig is így volt,amikor nekem van szülinapom,valahogy mindig olyan szegények leszünk,és nincs pénz semmire,és én is olyan jelentéktelen leszek,hogy még annyit se bírnak odalökni legalább,hogy boldogat,b.zdmeg,vagy valami...persze másnak már a névnapjára is vesznek egy csomó mindent,elhalmozzák ajándékkal....akkor van pénz

dehát ez van,így jártam :)


17:46 ez most ritka szánalmas volt,már bocs

2011. dec. 25. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk, ha valaki parfümöt kap, akkor akitől kapta, mindig érdeklődik, hogy tetszik-e az illata, mert ha nem, akkor kicserélik. mondjuk ilyen cserére, még nem volt példa.
2011. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!