Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jön ahhoz barátom anyja,...

Hogy jön ahhoz barátom anyja, hogy bármit is megtiltson nekem?

Figyelt kérdés

Barátom sógornője nagyon jó barátnőm, sok dolgot meg szoktunk beszélni. Múltkor fent voltak és barátom anyja kérdezte, hogy mi van velem, mert régen látott. Erre a sógornő mondta, hogy nem vagyok túl jól, mivel elég sok vita van párommal.


Tegnap mentünk fel és konkrétan megalázott. Olyan szöveget lenyomott, hogy ha én ahhoz nagylány vagyok, hogy megtiltsam a barátomnak a dohányzást (megkértem, hogy mellettem ne, mert nem bírom a füstöt, fulladok tőle), akkor oldjam meg a problémáimat, mert ha még egyszer meghallja, hogy én BÁRKINEK!!!!! is elmondom, hogy mi a baj, akkor meg ne lásson ott fent többet. Megkérdeztem tőle, hogy már ne is haragudjon, de szerinte belefér-e a társkereső és a hasonló dolgok egy kapcsolatba, erre azt mondta, hogy csináljam én is, vagy nézzem el a páromnak.

(Zárójelben jegyzem meg, hogy tegnap szakítottunk párommal pont emiatt, mert nem tudok benne megbízni a társkeresős dolgai miatt.) De nagyon felháborított, hogy én ne beszéljem meg a gondjaimat senkivel, oldjam meg. Mondtam, hogy hát nem azért, de nem vagyok rinyap*csa, és a menyével és barátnőmmel beszéljük meg ezeket a dolgokat, senki mással.


Szikrát nem kaptam, felöltöztem és sírva jöttem el, barátom jött utánam, ezek után szakítottunk.


Kérdésem az, hogy hogy jön ahhoz, hogy bárkit is leszabályozzon ilyen szinten, és csodálkozik, hogy senki sem maradt meg a fia mellett.


2011. dec. 21. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor a fiacskája csak szívja ezerrel a nikotint és ücsörögjön anyuka szoknyáján meg a társkereső oldalakon. Jobb is hogy megszabadultál két ilyen primitív alaktól.

Végy mély levegőt és örülj a szabadságnak. Jön majd ezerszer jobb. Vissza ne menj hozzá ezek már nem változnak csak te fogsz szívni.Anyuka is elkezdheti kínálgatni magát. Aztán meg nagy lesz az öröm ha a kicsi fiú kikap egy ribit aki uazt csinálja vele hihi...nem lesz joga kiakadni akkor majd észhez kap. Ne izgulj ezt is túléled ez egy megmérettetés volt jó lecke, legalább tudod, hogy milyen tipusú pasival nem kell kezdeni.

2011. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a család igazán nem érdemel meg Téged. Még hogy viseld el, hogy a párod társkeresőzik??? Nem fér bele egy kapcsolatban, ezért a volt párod is megéri a pénzét, anyja pedig egy igazi házisárkány. Még az is baj, hogy leszoktattad a fiát a dohányzásról? Egyáltalán milyen anya az ilyen? Hamár anyósnak sz.r, legalább anyának jó lehetne...
2011. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
anya és fia egyaránt katasztrofálisak a miérteket fentebb már megírták...
2011. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nézd. Egy bizonyos fokig természetes, hogy egy anya a gyerekét védi, ha az hülyeséget csinál. Ismétlem, bizonyos fokig. Vannak határok!

Ez a kedves anyuka viszont jó mélyen belemászott a fia magánéletébe.

Hidd el, jobban jártál, hogy szabadultál ettől a sráctól. Abban a házban soha nem lenne igazad!

2011. dec. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

A szülők már csak ilyenek.

Én amikor szakítottam az exemmel az apja hívott fel, majd jött be a munkahelyemre és ott mindenki elött kezdett el velem veszekedni, hogy én hogy képzelem hogy dobtam az ő pici fiacskáját, pedig ő menyi mindent megtett értem, és hogy most hogy kikészítettem őt.

Mondtam neki hogy ne is haragudjon, de engem férfi ne üssön meg, főleg ne ok nélkül és ezért hagytam el, mert meg ütött.

Erre közölte drága ex após hogy ne is csodálkozzak azon hogy megütött mert itt mosolgyok mindenkire, meg enyelgek, kedveskedek.

Egy bárban dolgoztam akkor.Persze hogy mosolyogtam, meg kedveskedtem a vendégekkel hisz jól tudjuk hogy egy pultos nem a fizetéséből él hanem a borravalóból.

Pedig ezt a exem nagyon jól tudta, hisz vendéglátásban tanult.

Bezzeg az nem volt baj amikor engem a nagynéném elvitt balatonra, és az osztálytársam hívott fel, hogy a pasim egy csajjal (a volt barátnőjével), van a parkban.Még kedvesen az orrom alá is dörgölte hogy meg is maszírozták egymást.

Az nem gond, de hogy én elengedek egy mosolyt az baj..

2011. dec. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zizzent az egész család, hagyd őket a fenébe, akkor se fogadd vissza az exed, ha térden állva könyörög!
2011. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál ettől a 2 buggyant egyéntől :)
2011. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj inkàbb örûljél neki, hogy most derûlnek ki dolgok, mint màr egy gyermekkel a karodon. Ne fogadd vissza, mert késõbb még jobban azt fogjàk veled csinàlni!
2011. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Társkereső? Mégis miről szól az? Menekülni kell az ilyen elől.
2011. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!