Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Komolyan nem...

Mit csináljak? Komolyan nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
Elkezdődött a vizsgaidőszak, és nekem rengeteget kell tanulni(tényleg nagyon sokat), így csak 1-2 nap van a hónapban, mikor a barátnőmmel egy egész napot együtt lehetnék. Azonban ő akkor elutazik(szilveszterkor), előtte se lesz itthon, utána ő is tanul. A bajt tetézi, hogy márciusban 4 hónapra külföldre megy. Nem tudok rá időt szakítani, bármennyire is próbálom, vagy őt választom, vagy a vizsgákon hasalok el. Nem akarom megfosztani attól, amit szeret. Mit kellene tennem? Tűrjem? Szóljak neki? Ha nem tudom vele megbeszélni, mit csináljak? Tudom, hogy nagyon szeret, ebben 1000%-ig biztos vagyok. Én 19/F ő 23/N
2011. dec. 19. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele,ha szeret meg fogja érteni.
2011. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
váó mióta vagytok együtt? gondolom ha 4 évvel idősebb nálad, akkor tudja mi az a vizsgaidőszak...de amúgy ha felugrana hozzád egy órára, annyit tuti ráérnél
2011. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez az álma, ha ettől fosztanám meg, olyan mintha egy darabjáról kellene lemondania.
2011. dec. 19. 21:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az 1 órával van a gond, hanem hogy csak éjszaka látom
2011. dec. 19. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem fogalmazd meg érthetően mert már nem értem h mikor ki hol lesz
2011. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mind a ketten tanultok meg tudjátok biztos beszélni, hog most nincs idtök egymásra, majd utána bepotoljátok
2011. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy sokat kell tanulnod. de olyan egyszerűen NINCS, hogy hetente 3-4 órát ne tudnál rá szakítani. nem mondhatod komolyan, hogy minden nap 16 órát tanulsz egyhuzamban. én se érteném meg.
2011. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az 1-2 órával van a baj, az megy. Hanem azzal, hogy egy egész napot nem tudunk együtt lenni, és valószínűleg csak februárban lesz legközelebb ilyen lehetőség. Márciusban pedig utazik el. Nem tudom, hogy kiáll-e egy ekkora próbát a kapcsolatunk. Én tudok várni, de ő folyamatosan utazik, az örökkévalóságig várnom kell?
2011. dec. 19. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

a vizsgáidat nem hanyagold el

ilyenkor mi is keveset találkozunk a barátommal, de ő is megérti

ha elég erős a kapcsolatotok akkor kiállja ezt a próbát, sőt még közelebb is fog egymáshoz hozni benneteket

most ez van, nagyon sokan vagyunk evvel így, majd ha vége a vizsgáknak, és ő is itt lesz akkor együtt lesztek, ne aggódj

2011. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!