Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel segíthetnék neki?

Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
A barátomék családja meg az enyém is rossz anyagi helyzetben van,ő másik városba jár egyetemre,én még középsuliba 4.es vagyok.Lehet hogy ott kell hagynia a sulit és dolgoznia kell,mert nem tud fizetni semmit,kajára sincs pénze.Jön a karácsony..és szeretnék neki örömet okozni,de nem tudom mivel!Nekem sincs túl sok pénzem,sajnos.Eléggé depressziós lett mostanában,mit mondhatnék neki,amikor nem tudunk együtt lenni,illetve karácsonyra mit adhatnék neki? Köszönöm a segítséget! (20/F,18/L)
2011. dec. 17. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Hát a karácsony nem a pénzről szolsz. Ha nem veszel neki semmit sem fog haragudni mert ismeri a helyzeted. Ilyen helyzetbe szeerintem neki mindennél többet ér hogyha veled lehet. NE arra gondolj mit vegyél neki. Csak szeresd!! Remélem segitettem.
2011. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetet. Bár nem értem, hogy suli mellett miért nem keres diákmunkát? Ha már ennyire zavarja a dolog. Arra azért vigyázz, ne legyen túl nagy az ajándékod, nehogy bántsa a kis szivét. Pl. a saját kezűleg kötött sapka. vagy sál, egy tál sütemény. Ettől csak nem sértődik meg!
2011. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A karácsony nem arról szól, hogy minél nagyobb, szebb, drágább ajándékot vegyünk, legalábbis mi itthon így gondoljuk. A karácsony mindig is a szeretetről kell hogy szóljon. Amikor én még gyerek voltam, (14-15 éves), mi is elég rossz anyagi helyzetben voltunk, édesanyám nem nagyon talált sok ideig munkát, édesapám két helyen is biztonsági őrként dolgozott, hogy el tudjon minket tartani. Karácsonykor mi az öcsémmel sose kaptunk nagy ajándékot, esetleg egy új pólót, nadrágot, de olyan is volt, hogy anyukám sütött egy nagy halom mézeskalácsot, és egy finom vacsorát, nálunk ennyi volt, mégis nagyon boldog voltam karácsonykor, hogy ennyire szeretjük egymást. Ez a mai napig megmaradt bennem, mi sem költünk a párommal egymás között sokat az ajándékra, például én tavaly leírtam a páromnak, hogy mennyire szeretem, és mennyire fontos, majd szenteste felolvastam neki. Azt mondta, ez többet jelentett neki bármennyi ajándéknál. Bocsánat, hogy személyes dolgot írtam le, de ezzel is éreztetni akartam, hogy akár egy kis írás is milyen ajándék tud lenni, vagy egy jó vacsora, egy kellemes este. Remélem nem haragszol! :)
2011. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem főzz neki valami finomat, és ha már eljutottatok odáig, akkor a sexben is meglepheted valamivel. Este ha összebújtok, mondd el neki, hogy mennyire szereted, mennyire jól érzed magad veled.


De ez az ötlet, hogy sálat vagy sapkát köss neki, nekem nagyon tetszik :)

2011. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Süss anyukáddal nekik 2 rúd bejglit, vegyél mellé pár narancsot-amát meg egy zacskó finom szaloncukrot, ez igazán nem egy hatalmas összeg és még szerintem örülnének is neki.
2011. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! : )
2011. dec. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!