Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hulyen viselkedtem?...

Nagyon hulyen viselkedtem? Parommal evfordulonk volt a hetvegen..

Figyelt kérdés
Parommal evfordulonk volt a hetvegen, pontosabban ma van, de megbeszeltuk, hogy vasarnap tarjuk meg. Eletemben eloszor sutottem tortat, nagyon keszultem ra, meg egy kisfilmet is csinaltam a legjobb kepeinkbol idezetekkel. Eljott a hetvege, de nem kaptam semmit. Elore megbeszeltuk, hogy pezsgot azt bontunk, igy is lett. Nekem rosszul esett, hogy nem kaptam egy szal viragot sem, es megjegyeztem ezt Neki (nem kellett volna). Felemelte a hangjat, es azzal jott, hogy ugy kellett pezsgot kunyeralnia a szomszedoktol elotte este, mert en nem vettem a boltban es ez is az en hibam es en nem latom, hogy o mennyit keszult. Rosszul teszem, ha durcas vagyok ilyen hulyeseg miatt? El akarok sullyedni szegyenemben.
2009. máj. 18. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
nem kell durcáskodni, örülni kell mniden igyekezetnek, de ha te külön készültél valami meglepivel a különleges alkalom lévén, így férfi létére ő is kedveskedhetett volna, a virág nagyonis dukált volna, és nem kellett volna neki rádförmednie.
2009. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak az tűnt fel, amikor írtad, hogy bepelenkázta a babát, és betette a szennyest a mosógépbe. Ez különlegességszámba megy?
2009. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
98%

Meg mondon oszinten,h no letemre hulyesegnek tartom az evfordulokat (kiveve a hazassagi) egy parkapcsolatban! Ez csak egyel tobb ok arra,h vitatkozni lehessen, mert az esetek tobbsegeben a nok mindog jobban keszulnek es vilagujito dolgokat varnak,amit a ferfiak nagy szazaleka alulteljesit.

Szerintem az eleg szomoru,ha egy ferfi csak akkor vesz viragot, vagy visz el vacsizni,ha evfordulo van...

2009. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de évforduló kell ahhoz, hogy a gyereknek ő adjon enni? Te Úristen, ahhoz meg hogy esetleg kiporszívózzon mi kell?

Ez volt a készülés? Hogy a szomszédből pezsgőt kért?

Ha azt beszéltétek meg, hogy akkor tartjátok, akkor akkora vegyen virágot is. Ha már tartjátok. Én pl. elmondtam a páromnak, hogy kösz, de a májusi virágot hagyja ki, kislány koromtól elég morc vagyok a kreppapíros kosárba zsúfolt hortenziától. Nem is sértődöm meg, ha nem hoz. De ha alkalom van (szülinap pl. ) akkor azért kapok egy-egy szálat. Több nem kell, ne költsön, nálunk is pici baba van, van hová tenni a pénzünket, és nem is a csokor nagysága jellemzi a szeretet, hanem pont az, hogy hogyan adja ide azt a virágot.

Én nem akarlak uszítani, sokminden lesz még a házasságban ami végett nyelni kell egy nagyot, de nehogy már te érezd magad bűnösnek!

2009. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!