Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hulyen viselkedtem?...

Nagyon hulyen viselkedtem? Parommal evfordulonk volt a hetvegen..

Figyelt kérdés
Parommal evfordulonk volt a hetvegen, pontosabban ma van, de megbeszeltuk, hogy vasarnap tarjuk meg. Eletemben eloszor sutottem tortat, nagyon keszultem ra, meg egy kisfilmet is csinaltam a legjobb kepeinkbol idezetekkel. Eljott a hetvege, de nem kaptam semmit. Elore megbeszeltuk, hogy pezsgot azt bontunk, igy is lett. Nekem rosszul esett, hogy nem kaptam egy szal viragot sem, es megjegyeztem ezt Neki (nem kellett volna). Felemelte a hangjat, es azzal jott, hogy ugy kellett pezsgot kunyeralnia a szomszedoktol elotte este, mert en nem vettem a boltban es ez is az en hibam es en nem latom, hogy o mennyit keszult. Rosszul teszem, ha durcas vagyok ilyen hulyeseg miatt? El akarok sullyedni szegyenemben.
2009. máj. 18. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocs, de ő akkor mivel készült? A pezsgő a te dolgod lett volna, meg meglepetést is szerezz neki, és még??? Jó vicc! Én biztosan elküldtem volna a sunyiba. Nehogy már te lelkifurizz!
2009. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És mivel készült ő? Felöltözött szép ruhába? Vagy mi? Hát szerintem meg neki kéne elsüllyednie szégyenében! Nincs pénze, hogy veled veteti mega pezsgőt, meg kunyerál a szomszédoktól? Szánalmas egy ember lehet, már ne haragudj!
2009. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit beszéltetek meg. Nem tudom ő mivel készült, mert arról nem írsz.
2009. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy amugy is ma van, es ma akart megkoszonteni, es nem egy szal viragot kaptam volna. Szerintem csak kifogas, melo utan szalad majd a boltba viragert. En meg tokre kesz vagyok, hogy lehetek ilyen taplo, hogy szoba hozom, mikor varhattam volna ma estig. Csak az van bennem, hogy hetekkel ezelott megbeszeltuk, hogy tegnap tartjuk.
2009. máj. 18. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.Gondolkozz el milyen ember a párod és,hogy mennyire fontos neki a kapcsolatotok.Még Ő merte felemelni a hangját?Mégis miért kellett pezsgőt kunyiznia ha annyira készült,mivel készült?Miért nem vett,hisz tudta,hogy évfordulótok lesz.Én még 10 éves házasság után is kapok a férjemtől virágot,nem csak jeles napokon(akkor mindig)de néha csak úgy is,vagy ha valamin nagyon összekapunk és ki akar engesztelni akkor is.Persze ha én voltam a hunyó én is belátom,és bocsánatot kérek.

De a Ti esetetekben nem hiszem,hogy neked kellene lelkiismeretfurdalást érezned.Ha most erre szoktatod a párodat,hogy természetes,hogy nem fontosak neki az érzéseid,és még Te akarsz megalázkodni előtte,akkor ne várj semmi jót a jövőben.Nem kell belőle drámát csinálni,de nem is kell véka alá rejtened neked ez mennyire rosszul esett.Jobb ha tudja,és neki kellene bocsánatot kérnie tőled.Bocs,de eléggé bunkó módon viselkedett a kedvesed.

2009. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem íróknak, tudod mikor legyen lelkiismeret furdalásod?! Te csináltál mindent, jogos, hogy legalább egy szál virágot adott volna neked! Arra sem hivatkozhat, hogy elfelejtett, ha előre megbeszéltétek mikor tartjátok. Biztos, hogy jó pasit választottál?
2009. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azzal keszult, hogy reggel rohant bedobni a mosogepet, hogy delutan csak egymassal foglalkozhassunk. :( Meg megetette a babat, be is pelenkazta. Olyan hulyen erzem magam. Nem is tudom, tudok-e orulni neki, ha valamit hoz nekem ajandekba. Azt hiszem ugy erzem, mintha en hisztiztem volna ki.
2009. máj. 18. 09:45
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Már bocsi,de ha hetekkel előtte megbeszéltétek,hogy tegnap tartjátok,akkor ki is a bunkó???

Mégis mire kellett volna várnod?Nem csak tahó a barátod,de aljas is.Talán ha elfelejtette akkor annyi becsület lehetett volna benne,hogy mondja,és azt is,hogy késik az ajándék vagy az ünnep.Milyen emberrel vagy Te együtt?


09,42 voltam.

2009. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Te nem vagy normális már bocs!!!!

Nálatok ez csak ünnepnapokon van így????

Tudod mit,úgy kell neked,csússz hason előtte kérj térden állva bocsánatot.Nem csoda ha hülyének néz......megérdemled.

Bocs de,hogy lehet egy nő ennyire HP?

2009. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2009. máj. 18. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!