Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyért van elege a...

Kinek milyért van elege a testvéréből?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a nap minden szakában tudni kellene helyesen leírni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A bátyám nagyon akaratos, bármit a szüleinkre tud erőltetni, így pl. megkapta mamám házát, aki most anyáéknál lakik, rá lett íratva anyám autója is, mert neki "jár", és én különben is egy kis senki vagyok, aki fogja b a száját. Mióta elköltözött otthonról (bő 1 éve; én már 3 éve nem lakom a szüleimmel), nem beszéltünk, csak egyszer, mikor kölcsön akart kérni a páromtól! Na, akkor küldtem el a fenébe... Anyámék pénzelik, nem dolgozik, de az igényei elég magasak (teljesen felújította a házat, öntözőrendszer van a kertben, új bútorok, szigetelés, burkolat, stb., anyámék meg hülyére dolgozzák magukat és egy fillért se tudnak félretenni. Apa már nyugdíjas, de így is kénytelen dolgozni.)
2011. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
# 12 -es hát kb ez a helyzet nálunk is,csak,hogy Ő még dolgozni se akar.Ő úgy van vele,hogy amég van ki eltartja a seggét addig minek...
2011. dec. 12. 22:21
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Aki pedig ezen vagy bármelyik honlapon helyesírásra akarja tanítani a népet, az menjen magyartanárnak, és garantálom, hogy leszokik róla egy, maximum két szemeszter alatt!
2011. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Igazad van, maradj te is bunkó, az viszi előre a világot.
2011. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Milyért... ez durva...
2011. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én azért mert egy gusztustalan ember. Rosszindulatú,az ellenségem,még amíg el nem adjuk a házat. Hazug is. És másnak azt meséli el,amit valójában ő csinált,és gusztustalan volt,de úgy adja elő,hogy én csináltam. Egyszer hallottam mondta a barátnőjének,hogy ő inkább hazudik is azért hogy neki legyen igaza.


És nem tinik vagyunk. Agybeteg a hülyéje. 30 N

2011. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!