Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyért ilyen rohadt népszerű...

Milyért ilyen rohadt népszerű a GTA IV?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy rossz játék, csak mindeki úgy kérdezi hogy ezen a konfigon elmegye a gta iv stb. pedig a GTA IV az egy nagyon optimizálatlan játék.
2011. nov. 20. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Témájában, a dobogó legfelső fokán áll, ahogy az összes többi GTA.

Szerintem ennél többet nem kell mondanom.

2011. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb GTA teljesen új teljesen jó, és nagyon részletes mindenben. Ahhoz hogy valakinek ez elfusson ahhoz olyan gép is kell ám, ezért kérdezik ezt sokan. De akinek kb 2010-ben lett összerakva egy gép kizárólag játékra, annak kell hogy fusson normálba. Nekem 2007-ben lett összerakva a gépem, azóta semmivel nem turbóztam fel és megy rendesen, igaz kicsit szaggat szegényke mert kevés ramom van de megy nekem és szinté így is élvezem a játékot. Egyik haveromnak sincs valami erős gépe és azon is elmegy. De most mondom, ha valaki ezzel akar játszani és nem fontos neki hogy minden fullos beállítással menjen akkor szerintem el lehet vele.
2011. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy miért népszerű, órákig lehetne sztem írogatni.


Meg sztem az optimalizálatlanságot sokan túlspilázzák, nekem simán elment 3-4 éves átlag laptopon is low-on, meg most új gépen maxon, fullHD-ben...inkább csak lusták az emberek megnézni a gépigényt, mint ahogy sok más játénál is.


Még viccesebb mikor meg is van neki, és idejön kérdezni hogy megy e, ahelyett hogy feltenné.

2011. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Att.iLa válasza:
Amúgy hamarosan megjelenik a GTA 5 és már nem lesz akkora durranás a GTA 4.
2011. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!