Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen egyedül. Lehetek...

24 évesen egyedül. Lehetek még boldog?

Figyelt kérdés

Talán hülyén hangzik, de én kiskoromban úgy terveztem, és úgy képzeltem, hogy megismerek valakit, évekig (mondjuk 5-6év) együtt vagyunk, egy-két évig utána együtt is élünk, majd megkéri a kezem, és még néhány év múlva jöhet a gyerek.

(Szóval hogy minden fontosabb "megálló"-ra jusson idő.)

Hogy mért? Mert ha valaki mellett lekötöm magam, én tényleg mellette is szeretnék majd maradni, és nem akarok soha elválni.

Na most ezzel a mesével ellentétben a valóság az, hogy itt állok 24 évesen egyedül, egy 4,5 éves kapcsolat mögöttem. Lehet gyerekesen hangzik amit fent leírtam, de most tényleg úgy érzem hogy az álmom tört össze, a terveimnek annyi, miközben végig tisztában voltam vele, hogy ez nem olyan dolog, amit így eltervezhet, vagy irányíthatna az ember.

És most nem tudom mit kezdjek magammal, nem találom a helyem...


2011. dec. 10. 22:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
bocs "én is úgy terveztem"
2011. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!