Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a nővéremnek h megaláz?

Miért jó a nővéremnek h megaláz?

Figyelt kérdés

Eléggé pirulós fajta vagyok, amit nagyon szégyellek és az önbizalmam is elég kevés tőle, h tudom bármikor képes vagyok levörösödni és ezért félek minden helyzettől.(ezen lehet valahogy javítani?) A nővérem tudja rólam. Ma megint volt egy szitu, h valaki beszólt nekem és elpirultam, ezért elfordítottam a fejem h ne lássák, erre ő felkiált, h ne forduljak el, már nem vagyok vörös. Annyira ciki volt, h ettől még jobban éreztem h ég a fejem. Mire jó neki, h még hangosan meg is jegyzi azt, amiről tudja h nekem szinte az életem megkeserítője mert semmilyen helyzetben nem tudok nyugodt lenni, mert állandóan attól rettegek h elvörösödöm :(

19L


2011. dec. 9. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Hát én még csak 14 vagyok de van egy 11 éves öcsém, és most itt nem számít a kor meg a nem, a nagytestvérek imádják megalázni a kistesókat. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. Ez az élet rendje. :D
2011. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vedd tudomásul,hogy ilyen vagy.Nem kell szégyelni és nem kell elfordulni.És ha megszokod,talán el is múlik.

Különben borzasztóan szexis tud lenni.

A nővéred meg talán jópofa akart lenni,és humorral elütni a dolgot,csak neked nem esett jól.Szokj le az elfordulásról és nem lesz mibe belekötni.

2011. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de mindentől elpirulok, ha fel kell szólalnom órán, vagy ha összefutok az exemmel. Most is lesz egy előadásra ahova hívtak de tudom h ott lesz az exem, és nem akarok elmenni, mert nem akarok levörösödni amikor elkezd velem beszélgetni. Már 2 éve nem vagyunk együtt és 1 éve van barátom akit nagyon szeretek, de ez az ex engem anno egy másik lányért hagyott el és azóta is fáj, pedig már rég nem kellene ő, csak a tény h ezt tette velem.
2011. dec. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!