Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy picit sértve...

Jogos, hogy picit sértve érzem magam?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a páromnak van egy rokona akinek lesz az esküvője (a párom jó barátja lesz a vőlegény, a menyasszony rokon). Őt felkérték, hogy legyen "koszorúsfiú", de engem koszorúslánynak nem, ő egy másik lányt kap párnak. Nem azért vagyok megsértődve, mert nem lehetek koszorúslány hanem, mert így totál idegenek között kell majd végigülnöm az egészet "egyedül". Az ok amiért nem választanak engem (kimondatlanul) az, hogy nem vagyunk jóban. És én nem szeretném ha engem választanának csak azért, mert muszáj. Lehet én vagyok a hülye, hogy rosszul esik, hogy eszükbe se jut, hogy majd én egyedül leszek (biztos van ezer dolguk ezenkívül), de mégis. Mielőtt valaki írná nem vagyok 15-16.
2011. dec. 9. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Alapvetöen bunkóság a rokonok részéröl, de a helyzet adott, fel kell találnod Magad, és ahogy azt többen is tanácsolták, ismerkedj, csevegj, érezd jól Magad. Aztán a pároddal is megbeszélhetnéd, h ez Volt Az uccsó alkalom, h ilyen helyzetbe Hoztak a rokonai, ha szeret, megért, és a jövöben jobban Figyel erre.
2011. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagy sértődés? Hát majd megbékélnek... Azzal ki törődik, hogy most te vagy megsértve? Senki... Én annyi engedményt tennék, hogy megmondanám a páromnak, hogy csak úgy megyek el, ha vele lehetek - mivel eleve csak miatta mennék. Ha nem mondaná le a koszorúsfiú posztot a kedvemért, akkor én sem mennék el az ő kedvéért. Egyébként ennek az egésznek van egy olyan színezete, mintha ha kedves pár direkt alád akarna tenni ezzel. Persze lehet hogy nem így van, de kizártnak tartom, hogy nekik ne jutott volna eszükbe az, hogy te így egyedül maradsz.
2011. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Koszonom,hogy lepontoztatok,sok alszent alak...na a pontozas nem faj,csak hogy ennyi hulye van....
2011. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolso teljesen igazad van,de ha mindenki igy gondolkodna,akkor nem lennenek kerdesek a gyakorin. Nem ertem en se,minek tulbonyolitani,es sajat magunknak artani,de nem kaphat mindenki tartast az egtol.
2011. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor lennél jogosan megsértődve, ha nem hívtak volna meg.

Nyilván a menyasszony a legjobb barátnőit szeretné koszorúslánynak. Ez a nap az övé. Róla szól és ő a főszereplő.

A te esküvődön is az lesz/volt a koszorúslány, akit te szeretnél.

Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Ez amúgyis csak addig tart, amíg a szertartás. Gondolom a vacsora alatt már ülhetsz a párod mellett. A szertartás fél max 1 óra, de én még nem láttam 1 órásat.

Ha nem vagytok jóban ugyan mi oka lenne arra, hogy téged felkérjen. Ha a vőlegénynek a férjed lenne a tanúja, a menyasszony köteles lenne téged megkérni?!

2011. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Olvasd el mit írtam. NEM szeretném, hogy jópofiból felkérjenek.
2011. dec. 10. 11:02
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg min vagy kiakadva? nem értem!

Az a baj, hogy a párod legjobb barátja megnősül és a párodat kérte fel "koszorúsfiúnak"?

Kezd az a benyomásom lenni, hogy szertél te is férjhez menni, és az egész esküvőre vagy féltékeny... ?

Nem lehet? :)))

2011. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem soha eszembe nem jutott volna összepárosítani bármelyik koszorúslányomat vagy fiút mással, mint a párja. Ez nagyon nagy figyelmetlenség. Nekem se csak puszipajtásaim voltak az esküvőmön, igenis figyeltem arra, hogy mindenki jól érezze magát és ennek érdekében meghívtam olyat is, akit amúgy nem hívtam volna.

És egyetértek azzal, hogy a párodtól bunkóság volt, hogy nem mondott nemet a koszorúsfiúságra ebben az esetben. Itt neki kellett volna kiállni melletted.

2012. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!