Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt a lanyom?

Miert csinalja ezt a lanyom?

Figyelt kérdés
Nem lenezem,nem kibeszelem ot,csak mar annyira el vagyok keseredve. Mikor itthon elt,akkor sem volt 1 magyar baratja sem, keseobb elkoltozott a sved ferjevel,anno meg nehezebb volt kijutni nem voltunk az unio tagjai. Vele szetmentek,kesobb lett egy sved baratja,vele volt 2evig(hazassag nelkul),aztan a tobbi kapcsolata mind csak rovidebb volt,de mind hazassaggal,brit,nemet,dan,norveg. Aztan hozzament egy nigeriaihoz,hogy ne toloncoljak ki, vele elvaltak,mert dolgozni nem akart,most egy arab van a soron. De most mar nagyon feltem,nem fiatal mar,tudom...de egyszeruen nem ertem. Leirni is frusztralo,hogy hogy lehetett ennyi hazassaga,de most az arabtol nagyon tartok, annyi rosszat olvastam roluk,mar csak ezen az oldalon is. Raadasul van 2 gyereke is,igaz mar betoltottek a 18-at de meg vele elnek. Elnezest,valoszinuleg nem talalok itt megoldast a problemamra,de ugy erzem magam mar,mint egy mosogatorongy, hogy idaig jutott, hisz megiscsak az anyja vagyok. Hol rontottam el?
2011. dec. 2. 17:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugalom. A lányod csak Guiness rekordra hajt! Ő lesz a legtöbb különböző nemzetiségű férjet elfogyasztó nő az egész világon.
2011. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!