Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt a lanyom?

Miert csinalja ezt a lanyom?

Figyelt kérdés
Nem lenezem,nem kibeszelem ot,csak mar annyira el vagyok keseredve. Mikor itthon elt,akkor sem volt 1 magyar baratja sem, keseobb elkoltozott a sved ferjevel,anno meg nehezebb volt kijutni nem voltunk az unio tagjai. Vele szetmentek,kesobb lett egy sved baratja,vele volt 2evig(hazassag nelkul),aztan a tobbi kapcsolata mind csak rovidebb volt,de mind hazassaggal,brit,nemet,dan,norveg. Aztan hozzament egy nigeriaihoz,hogy ne toloncoljak ki, vele elvaltak,mert dolgozni nem akart,most egy arab van a soron. De most mar nagyon feltem,nem fiatal mar,tudom...de egyszeruen nem ertem. Leirni is frusztralo,hogy hogy lehetett ennyi hazassaga,de most az arabtol nagyon tartok, annyi rosszat olvastam roluk,mar csak ezen az oldalon is. Raadasul van 2 gyereke is,igaz mar betoltottek a 18-at de meg vele elnek. Elnezest,valoszinuleg nem talalok itt megoldast a problemamra,de ugy erzem magam mar,mint egy mosogatorongy, hogy idaig jutott, hisz megiscsak az anyja vagyok. Hol rontottam el?
2011. dec. 2. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem fogsz magyarázatot találni, nem hinném, hogy Te rontottad el.
2011. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Eddig se hallgatott rád, gondolom, ezután se fog. Akkor se, ha tönkreteszed magad miatta.

Azt nem tudom,hogy hol rontottad el, de valamit nagyon nem kapott meg, mert csak keres, és keres, és keres.

Szerintem igazán nem érti az összetartozás lényegét, nem érti azt, hogy mit is jelent a szeretet, a szerelem.

Érzelmileg látom a lányodat iszonyúan labilisnak.

Ha nem ez van, akkor minden házasságához érdek fűzte. No akkor is el kell gondolkodni azon, hogy érzelmileg mit vett magára az évek során.

2011. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
A lányod igazi internacionalista. :D
2011. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erdek nem fuzte, mert meg leirni is szegyen,de szinte az osszes ferfit o tartotta el, mert mind olyan lusta volt....Nem akartak dolgozni,ezt turte egy ideig,aztan annyi. Meg az elso ferje volt a legnormalisabb,tole vannak gyerekei,viszont rola meg kiderult,hogy vannak "ugyei",ezert lett vege. A lanyom 2 diplomas mernok,jol keres,egyedul gyerek mellett,ugy hogy akkoriban a svedet se beszelte boldogult kint,kesobb beiratkozott egyetemre is. Emiatt buszke vagyok ra,a jeg hatan is megel. Viszont amilyen ferfiakat kap...Ez az arab is...rogton rohanni kellett eskudni,mert ra is a kitoloncolas vart volna.
2011. dec. 2. 17:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokszor kertem,hogy koltozzon haza Magyarorszagra,de nem akart.
2011. dec. 2. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:

"valamit nagyon nem kapott meg, mert csak keres"


Ez nem igaz! Az ember nem olyan mint az egyszeregy!Akinek gyilkor lesz a gyereke az nem a nevelés miatt van!

2011. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A ferjemmel szerettuk egymast,bar voltak kisebb vitaink,de elmondhatom,hogy harmonikus hazasagban elunk meg most is, itthon ilyet nem latott. Lehetosegeinkhez merten mindent megkapott,bar teny,hogy mar kicsi koraban is hajtotta a bizonyitasi vagy, a kitunni akaras,de nem neveznem magamutogatonak, ahhoz o tul "kemeny",hogy ilyesmikkel foglalkozzon. Mintha ferfi lenne,csak noi kiszerelesben.
2011. dec. 2. 18:00
 8/11 A kérdező kommentje:
szerettuk egymast mindigis
2011. dec. 2. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Most biztos csúnya gonosz rasszista leszek, pedig nem vagyok az...

A svéd, dán, norvég pasikkal szerintem semmi gond. De ha az én lányom afrikai vagy arab emberrel állna össze, én kitagadnám. Semmi bajom velük amúgy, amíg a saját kontinenseiken vannak. Egyszerűen csak nem tartom jó dolognak az ennyire távoli kultúrák és értékrendek vegyítését.

2011. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Én csak annyi mondok: meg tudom érteni, hogy nem Magyarországon él, és hogy nem itt telepedik le... szerintem az ország helyzete mindenre magyarázatot ad.
2011. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!