Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok, ha jelenleg egy...

Önző vagyok, ha jelenleg egy vágyam van és az az, hogy megplasztikázzam az orromat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Azt írod, hogy régebben nyitott voltál, de most már az orrod miatt elégedetlen, és ebből adódóan zárkózott vagy. Eddig nem ilyen volt az orrod?! Mert ha igen, akkor nem amiatt változtál meg...
2011. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
egy képet nem raksz be?
2011. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Csak olyan voltam, akit nem érdekelt semmi, élveztem az életet, de nem volt pasim. Kicsit későn érő lehetek, vagy én sem tudom, mi a baj, de csak 18-19 éves korom után kezdtek el érdekelni a pasik, mint pasik, nem csak haverok. És akkor kezdtem el "vizsgálni" is magamat. Semmi nem zavar már magamon, csak az orrom, széles, és ha nevetek, mlg szélesebb lesz... Ebből kifolyólanóg nevetni sem szeretek, vagy ugy, hogy közben talaro az arcomat.
2011. nov. 29. 20:11
 14/20 A kérdező kommentje:
Szóval 18-19 éves korom előtt nem is érdekelt, hogy nézek ki, más dolgok érdekeltek. De most a psik is érdekelnek, és ilyen külsővel aligha találok egyet is.
2011. nov. 29. 20:12
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elzárkózásos magatartásodon nem sokat segít a plasztika, bár azt nem kifogásolom. A megoldást másfelé keresd.
2011. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Majd elkészül az orrod. Aztán jön a füled,állad,melled,segged,hasad........

És nem kell a duma hogy "de csak az orromat!"

2011. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

mennyibe kerül amúgy egy ilyen műtét?

ha ez a vágyad akkor hajrá :) nincs ebben semmi különös

én nagyobb melleket szeretnék mert nagyon kicsik, de nem fogom megcsináltatni mert utálom a mű dolgokat meg amúgyis nagyon drága.

de egy orrműtét szerintem nem rossz dolog ha téged ennyire zavar

2011. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az orroddal van baj, hanem a felfogásoddal. Azt kellene megplasztikázni sürgősen.
2011. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hajjjaj... De mostanában nagyon flement az ára a felfogás-plasztikázásnak...!
2011. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha látnátok az orromat, mindjárt támogatnátok a döntésemet.. De bocsi, aki képet kért, azt nem tennél fel inkább..
2011. nov. 29. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!