Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyámnak?

Hogy mondjam meg anyámnak?

Figyelt kérdés

Kezd már egyre jobban elegem lenni belőle.

Tudni kell, hogy nem vagyok olyan rossz tanuló de közbe semmit nem tanulok. És ez az egyik mániája, hogy mennyire hülye vagyok. /átlagom 3.8-3.9 de úgy vagyok vele hogy már úgyse nézik/

Meg ha tesóm leordit egy akármi miatt /ált. nem az én hibám/ egyből engem szid le. Meg hogy én nem csinálok semmit se.

Tudni kell, hogy nekem kórházba kell járni mert beteg vagyok. Gyógyszert is szedek. Hozzá kell tenni nem tiltottak el semmitől. Mégis ezt nem csinálhatod ezt csináld azt csináld. Ma is voltam gyógyszert íratni, meg laborba kell beutaló. Az egyik főgyogyszeremnek kijött egy mellékhatása. És mondta reggel hogyha megyek délután orvoshoz kérdezem meg hogy tud e rá adni valamit. Mondom neki hogy mit mondott egyből minek mutattad meg áá most mutogatod. Ha nem mondtam volna neki akkor meg egyből miért nem igy meg ugy amúgy. Labor nálunk heti 3x van. Hétfőn Szerdán és Pénteken. MOndtam neki hogy elmegyek holnap 7ig ott van Áginéni, ugyisncs első órám. /Labor olyan hogy van hogy annyian vannak mint az oroszok akkor nem baj hogy nincs elsőm max utána bemegyek a suliba enni, meg tanulni./ Pénteken 8ig van, akkor van első órám /tehát fél8ra kell suliba menni/ Nos anya elkezdi ne szerdán menjek mert akkor korán kell kelnem menjek pénteken mert akkor ugyis korán kell kelnem. De basszus ha sokan vannak akkor késni is fogok. És most nem is az a baj hogy kések hanem hogy kapu nyitó rendszer van. Tehát ha kések akkor nyitják a kaput felkell menni igazgatóhoz /aki a vonatosokat rendszeresen lecs*szi a késés miatt még ha van igazolásuk is/ utána ig.h. utána szaktanár majd o.f is... hogy ezt miért nem tudom időbe elintézni... és ezzel elmegy egy egész tan.óra és az annyira nekem nem hiányzik hogy lemaradjak, mert am. is sokat kell sulitól távol lennem + pénteken az első órám magyar az meg érettségi tárgy. Nem nagyon engedhetném meg magamnak hogy hiányozak

Ha mondjuk segíteni akarok azt mondja hagyjam mert ugyse tudok utána engem szid le hogy sose csinálok semmit.

Szokása még, hogy bemegyünk egy boltba és akkor ha tetszik valami akkor az nem jó mert így meg ugy meg amúgy. + Rám akarja erőltetni az ő ízlését. + tesóm használt ruháit használom... /ezt egy kicsit undoritonak is tartom hiába csak egyszer volt használva/


2011. nov. 15. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:

mert tesóm olyan hogy ha nincs megdicsérve akkor ő nem veszi föl többet. + ő a szép, okos tökéletes.. kicsit ellett kényesztettve...

17/l

2011. nov. 15. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
borzasztó nagy gondok vannak nálatok
2011. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Az én hugom nagyon szokott örülni neki ha odadom neki valamelyik ruhámat amit már nem használok. Sőt, turiban vásárolok én is. Tényleg borzalmas gusztustalanok vagyunk.

A másik problémádat nem nagyon értem, állj a sarkadra, semmi köze mikor mérsz laborba :/ menj mikor akarsz.

2011. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

figyelj lehet hogy ezek apróságoknak tűnnek

de mikor már 8-10 éve ez megy folyamatosan mindennaposan hogy minden hülyeségért /komolyan olyanokért is ami eszedbe se jutnak/ olyanokért is engem csesz lesz az egy idő után már iszonyat idegesítő

2011. nov. 15. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha belegondolok, hogy én is ilyen lehettem tini koromban.... sírni tudnék! Kedves kérdező örülnék neki, ha ennyi problémám lenne az életben! Örülj neki, hogy van mit enned, van hol laknod, van mit felvenned! Pár év múlva lesznek sokkal nagyobb gondjaid!
2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves 3.

nem azt mondom hogy nem örülök neki

de akkoris iszonyat idegesítően viselkedik.

és ahogy végig nézem a barátaim szüleit ők annyira jüban vannak mint ha barátok

de az enyémnek muszály tesómmal kivételeznie, engem meg minden apróságért lecs*szni

és engem inkább az zavar mikor tudom hogy igazam van de azért lecsesz még ha nincs is igaza

mert hát tesómat nem érheti semmi rossz de apróság

az zavar inkább mikor ellentétes dolgokat mond

pl:. egyszer áá ne segíts, vagy kérdezd meg erről az orvost és utána amiatt szid mert megcsinálom

2011. nov. 15. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:

mert tudod engem elég sok minden ér suliba is

mind tanárok mind a többiek miatt

mert nekem elég durván beszédhibám van /néha egyáltalán nem is lehet érteni/ emiatt elég gyakran szekálni nagyon durván /tanárok is/ de próbálom nem meghallani

legalább anyáméknak kéne kicsit visszafogniuk magukat

ha valamit mondanak akkor az úgy legyen és fél óra múlva ne változtassa meg a véleményét mert mindig mást talál ki

2011. nov. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!