Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi támogatásban kérnék segítséget. Más is felháborítónak tartja, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Október 13.-án járt le az előző évi, és én előtte pár nappal be is adtam a kérelmemet. Kb. két héttel utána jött egy levél, hogy a férjemnek nem jó a munkáltatói igazolása, kérjen egy másikat...Meg is kértük, be is lett küldve. Ma megint kaptunk egy levelet, hogy most az én munkáltatóim nem jó...Egyszerűen nem értem, hogy működik ez???
2011. nov. 8. 22:34
 1/7 Virág6 ***** válasza:
77%
A gyermekvédelmit már két hónappal korábban is be lehet adni.Szeptemberi munkáltatóit adtad be?Mert az kellett nekik.
2011. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszamenőleg három hónapra kérték a munkáltatóit.
2011. nov. 8. 22:42
 3/7 Virág6 ***** válasza:
77%
Július,augusztus,szeptember?Akkor fogalmam sincs mit kevernek.pedig így jó.Gondolom a nettó,és a bruttó is rajt volt.
2011. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, minden rajta van. Eleve azt nem értem, hogy két héttel ezelőtt küldték hiánypótlásra a levelet a férjem részére...és most ennyi idő után meg nekem. Nekem ez érthetetlen.
2011. nov. 8. 23:08
 5/7 Virág6 ***** válasza:
Hát ez nekem is.Megkérdezted,hogy mi nem jó a munkáltatóin?Jobb lessz ha bemész,és megkérdezed.
2011. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor szoktak csinálni, ha mondjuk két hét az elbírálási határidő, de még nem végeztek vele, úgyhogy tolják, tolják...
2011. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket és kérdezz rá egyenesen.

Mi ezt nem fogjuk tudni megmondani neked.

Amúgy kétlem, hogy azért írtak volna ki hiánypótlást, mert el vannak csúszva. A hiánypótlást nagyon komolyan meg kell indokolni, ott kell lennie a végzésben a részletes indoklásnak, jogszabályi hivatkozással. Ha nincs, akkor rossz a végzés, te pedig jogosan hívod fel őket.

Tévhit, hogy ügyintézési határidő problémák miatt kiírhatnak HP-t.

2011. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!