Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te beérnéd ennyivel?

Te beérnéd ennyivel?

Figyelt kérdés

Több hónapja megismerkedtem egy férfivel, akivel lassan kialakult közöttünk egy bizonyos fajta szeretet, elfogadás, harmónia. Ha együtt vagyunk, olyan szép simán megy minden és talán számomra ettől tűnik langyos állóvíznek a kapcsolat. Sokan valami hasonlóra vágynak, tudom, de nekem hiányzik a szenvedély, a lángolás, a viharos hullámok, amelyek után olyan jó lecsendesedni.


Tudom, hogy a legtöbb kapcsolatban a kezdeti eufória után eljutnak arra a pontra, amit most én érzek. De vajon nyugodjak-e bele ebben a korban, hogy az elején is "csak" ennyit lehet kihozni a kapcsolatból és örüljek, hogy van valakim (másoknak ez sem adatik meg), vagy lépjek tovább és keressem az igazit, azt, aki a mélyben a lelkem is meg tudja mozgatni.


2011. nov. 6. 11:53
 1/5 A kérdező kommentje:
51 éves nő vagyok.
2011. nov. 6. 11:55
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Vigyél szenvedélyt a kapcsolatba,ébreszd fel a lángot a másikba!
2011. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam belevinni, mert én alapjában véve szenvedélyes típus vagyok, de ő nem vevő rá. Ő pedig soha nem kezdeményezne ilyenben.
2011. nov. 6. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Akkor Ő mégsem az igazi.Eléldegélhettek csendben egymás mellett,de te sosem leszel igazán elégedett.

Anyósomat látva ez nem kor függő. Veled egy idős,kb két éve van együtt egy pár évvel idősebb pasival,és imádják egymást,a mai napig forr körülöttük a levegő.

2011. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan az hiányzik, amit leírtál.
2011. nov. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!