Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen srácról?

Mit gondolsz egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Közel 30 éves, évek óta dolgozik. A fizetése az anyja számlájára megy és neki nincs kártyája ahhoz a számlához. A húgának, aki még "tanul", éli a világát, van hozzáférése. Az anyja beleegyezése kell ahhoz, hogy kapjon a saját fizetéséből és engedélyeznie kell, mit vegyen. Pl. nem tud megvenni egy 50-60 ezres dolgot évek óta, mert az anyja szerint az nem kell... A srác keres olyan 90-et havonta... Ami az anyja állítása szerint a kajájukra megy el, 3 emberére. Közben húga bulizik, vásárol... Ja és a srác azt mondja, meglesz ennek a jutalma, mert szerinte, ha a húga lediplomázik és jól fizető munkahelye lesz, majd ő honorálja anyagilag, hogy most ő tartja el. Mikor mondtuk neki, hogy ezt lesheted, azt mondta, ő igenis el fogja várni ezt.

Valahogy az egész család fura... Eleve miért számít a srác arra, hogy ők hárman valami örök életközösséget alkotnak, és most egyelőre ő az eltartó, utána majd élvezi ennek hasznát, hisz a húga fog neki perkálni(az anyja amúgy dolgozik)? Mi a véleményetek erről?


2011. okt. 31. 11:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Ez egyáltalán nem normális, miért nem megy be egy bankba, nyit fél óra alatt egy számlát (ingyen van), aztán majd annyit ad nekik, amennyit gondol, mivel ő dolgozott meg érte. Aztán ha a húgának lesz állása, majd évek múlva, akkor koppan egy hatalmasat, mert ugye nem lát majd egy fillért sem, hanem a lány hozzámegy valami férfihoz, és auf Wiedersehen. De hogy nem egyértelmű ez? :S :("


Mi ugyanezt mondtuk neki, hogy nyisson saját számlát, amiről belátása szerint ad... Ekkor meg félrebeszél... Előtte panaszkodik, hogy nem tudja megvenni, amit szeretne, de mikor felvázolja neki az ember a reálisat, akkor arra nem válaszol, tereli a témát... Hogy ő nem teheti ezt az anyjával, mert így meg úgy.

2011. okt. 31. 12:08
 12/21 anonim válasza:
Akkor azt gondolom,vegye el az anyját!!!
2011. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miután elolvastam a kommented hogy milyen ez a srác és hogy gondolkodik változtatok a véleményemen: hagy rohadjon meg otthon az anyjával. Ja és döbbentsd rá hogy ha minden nő k.urva és a pénz kell nekik akkor ő épp egy ilyen k.urvát pénzel......
2011. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
ez így igaz!:))
2011. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Alkalomadtán közlöm vele. Szerintem is megérdemli a sorsát. Főleg, hogy egyszerűen beteg. A minap olyat mondott, hogy kiverte nálam a biztosítékot. Szerinte az összes szemét nyugdíjast és öreget meg kéne ölni: "Domestost a vénájukba". Mert így minden gond megoldódna. Kis híja volt, hogy nem képeltem fel. Mert ezt halálosan komolyan mondta. Szerinte azok a társadalom szemete...
2011. okt. 31. 12:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Én amúgy téged sem értelek hogy egy ilyen emberrel még barátkozol.
2011. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na persze:)

Es meg nincs tele feministakkal a tema.

Mibe, h ha no lenne az, akit szipolyoznak akkor mar itt lazadoznatok meg menne az empatia, h jaj szegeny npo ertheto, h nem kell neki pasi.

2011. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tanácsolnék neki semmit, megszakítanék minden kapcsolatot vele, lett légyen akármilyen jó ismerősöm is ezelőtt, látszik a kommenteidből, hogy nincs nála rendben valami, az ilyen embereket jó távol tartani magunktól.
2011. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"Én amúgy téged sem értelek hogy egy ilyen emberrel még barátkozol."


Nem barátkozom vele, hanem egy munkatársam és kb. 2 m-re dolgozik tőlem, egy egységben munkálkodunk. így nem tudom elkerülni sem. már egy ideje nem beszélek vele, csak hallom, miket dumál.

2011. okt. 31. 16:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor próbáld meg kizárni őt és hagyd rá.
2011. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!