Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után jogos, hogy kiakadok?

Ezek után jogos, hogy kiakadok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt barátommal. Jó párszor eljátszotta, hogy ha késett, nem szólt. Nem 5 perces késésekre gondolok, hanem órás-másfél órésakra.


Tegnap volt "családi buli", szülinapot ünnepeltünk. 2-kor hívtam, hogy mikor jön, azt mondta, mindjárt indul. Fél 5kor hívtam ismét, erre közölte, hogy bocs, ő beteg. Kiakadtam, hogy talán nem kellene szólni? Válasza az volt, hogy "elfelejtette, hogy várok rá." Hát köszönöm.


Az előbb beszéltünk és kiderült, hogy este 10-kor elment Tescoba vásárolni. Amikor ott voltam nála, hogy megnézzem mennyire van sz.rul, akkor annyira haldoklott, hogy a számítógép előtt ült LÁZASAN.


Nem jogos, hogy bánt? Velünk nem képes eljönni, mert beteg, de arra van ereje, hogy cipőt vegyen a tescoba, holott ráért volna ma, vagy hétfőn, vagy bármikor máskor.


2011. okt. 9. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, jogos a kiakadásod.
2011. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jogos.Ideje lenne leülni vele beszélgetni.
2011. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezek után még a barátod?
2011. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy magamat ismerem, levágtam volna egy hisztit, nem hagytam volna annyiban...

Mi az, hogy elfelejtette,hogy vársz rá????? :O

2011. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy jogos a kiakadásod.

Fúj, de utálom az ilyet:-S

2011. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos!

Én erre csak annyit mondanék neki, hogy anyáddal szórakozzál, azt elköszönnék tőle örökre!

Mert az ilyen úgy fogja fel, hogy te mindig vagy neki, aztán mikor ki szalad alóla a talaj, akkor meg csak pislog nagyokat.

2011. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, ha megtesz ilyeneket, és Te eltűröd, az ilyen sajnos máskor is megteszi, mert tudja, hogy megteheti:-S
2011. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Későre nem kell húsz percnél tovább várni. Vigyél magaddal egy könyvet, és ha a láthatáron sincs még, menj haza.
2011. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ez kicsit azért az is benne van, hogy te is "elkényelmesítetted". Én 10 percnél többet csak úgy az anyámra se várok. Lehet, ha nem vártál volna rá 1,5 órákat, észre vette volna magát az alatt az 1 év alatt.


Ettől független rettentően pofátlan dolog, amit csinált.

2011. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!