Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Petra?...

Szerintetek szép név a Petra? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A második nevem meg Zulejka..török név.Szerintetek milyen?
2011. szept. 30. 19:15
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:
53%

*nekem sem tettszenek ezek a nevek..

a Petra szerintem egy ronda név , a Zulejka meg hülyén hangzik..

2011. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
68%
nekem tetszik a Petra, szívesen adtam volna a gyerekemnek is, ha nem lenne nekem is egy Petra nevű ismerősöm akit gyűlölök... :))
2011. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
A Zulejka a Zolikára hajazik. Török eredetű. Biztos szép hosszú egyenes fekete hajad van mint a török csajoknak.
2011. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Nekem a Petra név kicsit közömbös, se pozitív se negatív érzésem nincs vele kapcsolatban. De inkább pozitív irány felé hajlanék!

Ami nekem most nagyon tetszik az a Júlia!

2011. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
A Zulejka úgy hangzik mint a nagy fekete szovjet kocsi, a Csajka :)
2011. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
100%
hát érdekesen néztem, miközbe olvastam ezeket a kommenteket.. a Zulejka ARAB név különben, és engem is így hívnak. és azért jó, mert furcsa. legalább nem vagyok tucat. ;) és engem egyetlen egy ember csúfolt uborkának, akivel gyűlöltük egymást. :)) erről ennyit.
2011. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
A Petra név nekem mindig is tetszett. A Zulejka érdekes, számomra új, viszont szerintem nagyon szép név :)
2011. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

A Petra annyira nem tetszik, pedig csak kedves, rendes emberekhez volt még szerencsém ezzel a névvel...

A Zulejka viszont gyönyörű, nekem az egyik kedvencem! :) Amúgy is szeretem az ilyen egzotikus hangzású neveket (ez nem jelenti azt, hogy a magyar neveket nem).

2011. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!