Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem merem...

Mit tegyek, ha nem merem bemutatni itthon a párom?

Figyelt kérdés

10 évvel idősebb nálam, (én 24 éves nő vagyok), és tudom, hogy nem a legjobb képű férfi a világon, de nekem ő a tökéletes, belsőre, ezáltal a külsejét is szeretem. De a családom nagyon kritikus mindenkivel, nagyon félek, hogy róla is rossz véleménnyel lennének. :(


Tényleg szeretjük egymást, közös jövőt tervezünk, szóval komoly a dolog, de még itthon nem ismerik, pedig előbb-utóbb be kell mutatnom, de rettegek. :(


2011. szept. 11. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mutasd be, mert az illem így kívánja, de engedd el a véleményüket a füled mellett.

Felnőtt ember vagy, nehogy már beleszóljanak a párválasztásodba!

2011. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak pozitívan! Ha látják, hogy jó hatással van rád, meg persze helyes, kultúrált ember, akkor könnyen el fognak feledkezni a koráról és még a külsejét sem fogják fontosnak tartani.Mikor én mutattam be az előítéletekkel teli apámnak a páromat, én 21, párom meg 30 volt, meg ő sem az az extra kinézetű ember, szóval mikor beszédbe kerekedtek, apám érezte, hogy melette boldog leszek és, hogy nem kell féltenie, mert ő "vigyázni" fog rám, mert há egy szülőnek fontos a gyermeke biztonsága. Nem is tévedett és azóta is jó haveri viszonyban vannak. Az a lényeg, hogy bátran mutasd be és úgy, mintha egy drágakövet tennél eléjük, hogy lássák rajtad neked ő mennyire fontos.
2011. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amíg csak a kérdést láttam, azt hittem egy 16-18 éves lány kérdezi. Tényleg felnőtt ember vagy már, szüleid meg ha elsőre nem is lesznek jó véleménnyel, nyilván idővel megbékélnek, ha látják rajtatok hogy komoly a dolog:) De tényleg mutasd be, különben lehet rosszul esik a párodnak, hogy "rejtegeted"..
2011. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A szuleid valojaban Veled kritikusak (hisezn mindenkivel), és nem a jokepusegbe, hanem barmibe készek belekötni.... Ettől nem jó szülők, sajnos meg kell kuzdened evvel, de a hibat emiatt ne a baratodban kerest, mert nmem ott van....

35L

2011. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Sok boldogságot:) Tervezzetek csak, már nem szüleidtől függsz, ha boldog leszel, ők is.
2011. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

10 évvel idősebb nálam, és tudom, hogy nem a legjobb képű férfi a világon, de nekem ő a tökéletes, belsőre, ezáltal a külsejét is szeretem.

Tényleg szeretjük egymást, közös jövőt tervezünk, szóval komoly a dolog

Ezt mond meg a családodnak, és ha tetszik tetszik ha nem akkor meg nem! EZ A TE ÉLETED A TE BOLDOGSÁGOD!

2011. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mutass előbb fotót róla a lazább szülődnek. És nagyon hangsúlyozd a férfi előnyeit, hogy milyen jól bánik Veled, milyen komolyan gondolja a kapcsolatot, stb.
2011. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyanilyen őszintén, ahogy velünk megosztottad, nekik is elmondanám. Hogy tudom, hogy nem a legszebb férfi, de nem érdekel, mert beleszerettem olyan aranyszíve van. Stb. stb. Én előre is megkéred őket, mellőzzék a negatív kritikát, mert a kapcsolat nagyon komoly, terveitek vannak a jövőt illetően. Mindezt nagyon határozottan, ellentmondást nem tűrően. Csapj bele! Nem félhetsz egy életen át a szüleidtől!!
2011. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Akit igazán szeretsz, fel kell vállalnod, ilyen egyszerű.
2011. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Csak még annyi, hogy a párom nem nagyon szeret öltözködni, és néha elég igénytelennek tűnik. Meg kellene próbálnom rávenni, hogy legalább a családi látogatásra kapja össze magát... Mert ugye az első benyomás nagyon fontos.

2011. szept. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!