Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Judit névről mi a véleményetek?

Judit névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szép? "Illik" egy tini lányhoz? úgy értem nem túl öreges? mert a mai fiatalság között nincs sok Judit.

Vélemény?

Természetesen normális válaszokat várok!


2011. szept. 8. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne illene? Kicsit komoly név, de becézni lehet. Manapság csupa olyat adnak, ami pedig öregkorban lesz fura. Napsugár néni, Zétény bácsi...
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik ez a név mindegyik korosztályhoz. Nekem tetszik a név.
2011. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit komoly hangzása van, de én mindig is azt mondtam, hogy ne a név alakítsa a személyiségem, hanem én magam. Ha komolyabb "öregesebb" nevet is adsz a kislányodnak, az ő viselkedése majd megmondatja másoknak, hogy mennyire "öreges". És egy tini lány minden, csak nem "öreges"!
2011. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem öreges.
2011. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám is Judit. És fiatalos:-)
2011. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
76%

Legjobb barátnőm Judit, de Jucának hívom mindig.

A Judit tényleg kicsit komoly. :d

16/L

2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

A Juditról egy öregedő, őszes hajú, szürke ruhákat viselő SZTK szemüveges franciatanárnő jut eszembe :D A Juciról meg egy kövérkés, zsíros hajú háziasszony zokniban és szandálban :D

Tehát... nekem nem egy tinilány jut eszembe róla :D

2011. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Engem így hivnak és sosem szerettem. A jelentése miatt sem, (nem jelent semmi különlegeset,)meg a becézése is olyan hülye, juci, mint valami tehénnév, vagy a jutka amitől világ életemben a falramásztam. Semmitmondó és olyan...a Dóra mennyivel szebb? Vagy az Andrea, Krisztina...de ez. Én amúgy azért lettem ez mert anyukámat is igy hivják és judit napján is születtem...
2011. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Max. azért "öreges", mert nem ma lett kitalálva, nem a legújabb "trendi nevek" között van. Egy fiatal lánynak lehet komolyabb sugárzást ad, miint a maiak. Egy idősebb hölgyet pedig "fiatalíthat" :).

Amúgy nem rossz név, csak kicsit uncsi :-@ ...

2011. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát,van 1 ismerősöm,aki Judit,nagyon szép lány,viszont nagyon bunkó néha. ezt sajnálom a legjobban,mert emigy nagyon jó csaj lehetne :D amúgy régi osztálytársam anyukája jut eszembe .DDD Bár én nem adnám a lányomnak, a Nina jobban tetszik : )17/F
2011. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!