Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütnéd a saját anyádat, ha...

Megütnéd a saját anyádat, ha ő kezet emelne a lányodra vagy fiadra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem. ok nélkül eszébe sem jutna anyámnak ilyesmi. ha meg a gyerekem olyan rossz lenne, amit máshogyan nem lehetne kezelni, nem szólnék semmit.
2011. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem! Ha anyukám adna egy taslit a lányomnak, vagy a fenekére csapna, nyilván okkal tenné, bár nem örülnék neki, nem vagyok híve az erőszaknak.
2011. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

- Ha jogos lenne, de én épp nem lettem volna ott, maximum elbeszélgetnék vele, hogy mi nem bántjuk a gyereket. Minden problémát meg lehet oldani erőszak nélkül is.

- Ha jogos lenne, és ott lennék, elbeszélgetnék vele miután a gyermekem megkapta a kellő bűntetést, hogy én nevelek, ő kényeztet, és ezt ne keverje.

- Ha nem lenne jogos, és ott lennék, akkor kinyílna a bicska a zsebem, csúnyán leteremteném, de nem ütném meg, és azonnal távoznék a gyerekemmel. Egy darabig nem beszélnénk vele, aztán a következő találkozás alkalmával lefektetném a szabályokat, ha még egyszer megtudom, hogy jogtalanul bántotta a gyerekemet, az lesz az utolsó találkozás.

- Ha nem lenne jogos, és nem lennék ott, azt hiszem nem derülne ki. Ha mégis, hát szóhoz sem jutnék, de valószínűleg ugyanazt tenném, mint az előző esetben, csak előbb kideríteném, hogy jogos volt-e.

2011. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!