Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy volt...

Van olyan hogy egy volt szerelmes párból, legjobb barátok lettek? :OO

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat,de mondjuk nálam még nem volt ilyen. Mindkét korábbi párommal jóban vagyok,de legjobb barátnak nem mondanám egyiküket sem!
2011. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesómék így vannak. A kapcsolatuk már nem működött, különmentek, és most jobb a viszonyuk, mint előtte. Tesóm mindig mondja: mostmár tud úgy beszélni vele, mint baráttal. (és tényleg, napi szinten beszélnek, pedig a csajnak már új barátja is van)
2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elõfordùl az ilyesmi de nem hiszem, hogy hosszù tàvon mûködhet.
2011. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Most épp velem is ez van :D Néha fura, de imádok vele lenni.
2011. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor működhet, ha egyszerre múltak el az érzések és sikerül kulturáltan lezárni. Én csak azokkal az exeimmel tudtam jóban maradni, ahol senki nem sérült jelentősen érzelmileg szakításkor.
2011. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát embere válogatja... én soha még csak beszélni sem akarok egyikkel sem aki a múltamba belépett, majd eltűnt... a macskámmal sem játszok ha már átlátok rajta...
2011. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, hogy házaspár, közös gyerek, elváltak, a nő újra férjhez ment, az exével azóta is jó barátok. Ő is és a mostani férje is. Nem egy városban laknak, így mikor elmegy van olyan is, hogy igaz, hogy ritkán, de az ex ott alszik a volt feleségénél és annak mostani férjénél. Ha van épp párja, akkor vele, ha nincs, akkor egyedül.
2011. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, h van ilyen, de én sem is tudom. Jó vége lehet ennek? Mármint, mikor az egyik, vagy mindkét félnek ismét lesz párja.. Nem lesz belőle féltékenykedés?
2011. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van sajnos. Párom + exe. Exnek is van új párja, az tűri, mint a birka. Szerintem se normális az ilyesmi.
2011. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, az én esetemben. Mindenik exemmel tartom a kapcsolatot, mindkettőnknek új kapcsolata van, sőt olyan is van, hogy közösen járunk el kirándulni, bulizni.
2011. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!