Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érdemelte ezt ki?

Mivel érdemelte ezt ki?

Figyelt kérdés

Húgom sokkal több mindent megkap. Hetente 1-2 új ruhát kap, mindet a szüleim fizetik, nekem mindig a saját pénzemből kellett/kell venni a ruháimat, ezért csak kb. 5 rövidujjum, 1 pulcsim, és egy elég rossz állapotú cipőm van, ja és kb. 4 rövidnadrág és 1 farmernadrág. Nem durva egy kicsit? :)

Szülinapjára mindig kap tortát, 20ezer forint értékben ruha és pénz, az én szülinapomnál valamilyen oknál fogva elfeledkeztek a tortáról és a pénzről, ruhákról is. Egy tábla csokit kaptam és 2000 forintot. (:

Mivel érdemelte ő ezeket ki?


2011. aug. 30. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyre tobb ilyen kerdes van. Valahogy nhez elhinni oket.
2011. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
13:33 én nem tudom, hogy hány ilyen kérdés van, de erre akkor is szeretnék valamilyen választ, mert ezt nem tudom megemészteni.
2011. aug. 30. 13:34
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy mivel érdemelte ezt ki, azt nem tudom! De ha ez szóról szóra így igaz, ahogy ezt leírtad, akkor az elég gáz! Lehet eddig nem voltak a szüleid anyagilag toppon, ezért nem kaptál emg annyi mindent, és most pedig megengedhetik maguknak! Mondjuk akkor is csak akkor elfogadott ez amit leírtál, ha már nem laksz otthon! Bár... Úgyis csak akkor, ha Neked másra adnak pénzt, csak az nem olyan látványos, mondjuk suli, kolesz...stb

2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Én is fenntartással kezelem ezeket a kérdéseket, szívesen meghallgatnám a másik fél véleményét, ők mit mondanak. Ez így egyoldalú, nem lehet rá mit mondani.
2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Sok ilyen van,de álatlában amelyik fél elhanyagolt ő jár jobban,akiknek meg a segge alá van téve minden nem biztos hogy jól jár vele,én megoldottam egyedül,tesókám mindent megkapott készen,mégis életképtelen.
2011. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy én néha elmegyek haverokkal pár órára valahova beszélgetni, és 10 percenként hívogat, hogy hol vagyok mit csinálok, húgomnál pedig az sem érdekli, hogyha 10 órán keresztül ott van egy barátnőjénél...
2011. aug. 30. 13:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ők mit mondanak?
2011. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid mit mondanak? Hány évesek vagytok? Melyikőtök mit "tett le eddig az asztalra"?
2011. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Fénysebesség ***** válasza:
Nem feltétlen azok járnak jól, akik mindent megkapnak. És sose felejtsd el, hogy mindig vannak, akik szeretnek téged. Kérlek, ne haragudj a szüleidre, mert ők is emberek! A húgod pedig nem tehet róla, hogy ebbe a szerepbe született. Legfőképpen magadat ne hibáztasd, mert te vagy az egyetlen, aki igazán segíthet. Az a fontos, hogy számíthass magadra és találd meg azokat az embereket, akik pozitív hatással vannak az életedre. Biztos vagyok benne, hogy idővel minden a helyére kerül az életedben. :)
2011. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szüleim úgy kezelnek, mintha én is megkapnám mind azt, amit a hugom, pedig ez nagyon nincs így. Még fiatalok vagyunk, de a korukat inkább nem említeném. Én többet tettem le az asztalra. Sokkal jobban tanulok, nyáron dolgozok, sokat segítek kertben, ő néha felmos ennyi.
2011. aug. 30. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!