Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok ilyeneket csinálni?...

Szoktatok ilyeneket csinálni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Utálom a barátnőm anyját ezért sokszor azzal idegesítem ,hogy amikor kettesben vagyok vele otthon mert még nem jött haza a barátnőm, részletesen mesélem neki ,hogy szeretkeztem a lányával, meghogy a kicsi lánya milyen pózokban szereti csinálni.

Amikor panaszkodik a lányának erről nem megy vele semmire mert nekem hisz, azt mondja "anyu csak szétakarsz szakítani minket".


2011. aug. 28. 19:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha szereted a lányt és utálod az anyját akkor inkább kerüld el az anyját !!!!!!! És inkább nálatok találkozzatok mert ez nem állapot !
2011. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mezőgazdasági termelés irányitó manager vagyok."


Nem csak az lehet paraszt aki a mezőgazdaságban kapál, sőt lehet, hogy kevésbé az, mint aki irányít!

2011. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
JÓ NAGY TAHÓ VAGY, DE AKI MEGHALLGATJA HOGY HOGY SZERETKEZEK A LÁNYÁVAL AZ SEM VALAMI FINOM LÉLEK...
2011. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Eléggé sántít ez a kérdés, de mindegy...


Véleményem erről? Jó nagy paraszt vagy. Ha az anyósod lennék jó szájba vágtalak volna és többet be nem tennéd a lábad a házamba.

2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, csak vagánykodni akarsz, mert ha a lánynak ezt elmeséli az anyja és ő nem reagál, hát akkor ő is egy észlény lehet.
2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!