Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok ilyeneket csinálni?...

Szoktatok ilyeneket csinálni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Utálom a barátnőm anyját ezért sokszor azzal idegesítem ,hogy amikor kettesben vagyok vele otthon mert még nem jött haza a barátnőm, részletesen mesélem neki ,hogy szeretkeztem a lányával, meghogy a kicsi lánya milyen pózokban szereti csinálni.

Amikor panaszkodik a lányának erről nem megy vele semmire mert nekem hisz, azt mondja "anyu csak szétakarsz szakítani minket".


2011. aug. 28. 19:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
hát én röhögtem, de ez biztos nem igaz. ha meg igen, hát fejethajtok pofátlanságod előtt. :D
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
K-A-M-U K-É-R-D-É-S
2011. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Az anyja helyébe már én is kib*sztalak volna a mint macskát sz*rni.. Megrugdostalak volna tuti.. XDD hány évesek vagytok édes fiaim?
2011. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Prűd vagyok, mert nem izgatna fel, ahogy a lányom barátja a szexuális életüket ecseteli? Elég fura a gondolkodásod.
2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja helyében elárulnám neked, hogy a lányom herpeszes.
2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
a nem vagy paraszt, csupán mezőgazdasági baromságból tisztán látszik, hogy kamu :)
2011. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Prűdek vagytok :) Engem lehet fel is izgatna :D:D



Ez még viccnek is borzasztó volt! Osztrák vagy mi? (:

2011. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

akinek annyi az IQ-ja, h ilyet csináljon, az kevés ahhoz, h írni tudjon.

szóval ne kamuzz kisapám! :P

2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
de gyökér vagy. én az anyósod helyében már szájba vertelek volna.
2011. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez undorító dolog . Nagyon bunkó vagy főleg hogy a barátnődet és neki az anyukáját egymás ellen fordítod pusztán csak azért mert neked a barátnőd anyukája nem szimpatikus ! Szerintem te sem örülnél annak ha anyád és apád erről beszélne az ebédnél neked és most ez nagyon távol álló volt vagy ha majd lesz egy lányod és annak a barátja fogja ezt csinálni veled . Ez egy nagyon undorító dolog hagyd abba rögtön míg a lány észre nem veszi hogy egy barommal jár mert gondolom nem akarod elveszíteni a barátnődet vagy igen mert akkor elég lenne mondani neki hogy na pá .De az hogy a saját anyja ellen fordítod az tényleg már nagyon gusztustalan dolog hisz ha ti szakítotok akkor annak a szegény lánynak nem lesz kihez fordulnia mert miattad nincs jóban az anyjával . Ha szereted a lányt akkor ezt nem teszed meg !
2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!