Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok egy ilyen emberrel...

Mit tudok egy ilyen emberrel csinálni? Mit kéne mondani neki?

Figyelt kérdés
Van egy illetve csak volt egy régi barátom, aki belémszeretett, mondtam neki hogy kapcsolatba vagyok ,azt mondta hogy oké tisztelembe tartja...... hiába már a végére rámmászot, és mondta hogy ajdak egy csókot, kinevetttem. Majd a fiam ott hagytam mert ő mondta hogy vigyázz rá! Mikor vissza mentem és mondtam hogy megyünk, mert kész a telcsim és elkell hozni a szervízből, majd megyünk csepelre. Ő megkért rá hogy beszéljek az egyik ismerőssel. Majd megkaptam hogy féltékeny, undorító dolgokat állít , pedig semmi nincs köztük!!!! Nem tudom hogy állítsam le ! Bármit mondok neki csak rosszabb mert állítja a maga dolgát! Nem akarom elveszíteni a párom egy ilyen hülye ember miatt, kiderült hogy nyugtatót szed és kapcsolatnak fogta fel a barátságunkat! Minden nap ír sms-t és féltékenységével van tele. Most kaptam egy olyan sms-t hogy egy olyan embert vesztettem el aki vakon követett volna és segített volna. Hazug vagyok és mindenkinek kiírja a véleményét rólam név nélkül! 37éves fejjel enyire idióta legyen.Nem baj jobb ez így bár sajnáom a 10éves barátságot!:(
2011. aug. 25. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.megmondtam neki soha többet ne keressen,ezt be is tartja.
2011. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is mondtam neki és még azt is hogy törölje ki a számom! De hiába.
2011. aug. 25. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

1vagyok.

Nálam sem müködött elsőre,jópárszor irt de nem válaszoltam.Aztán mikor nem hagyta abba kerek perec megirtam hogy hiába küldi az sms eket ugysem fogok válaszolni,csak a pénzét költi hiába.még irt párszor majd elköszönt.

2011. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vészes a dolog. Meg kell szakítani vele minden kapcsolatot, és nem szabad semmire sem reagálni, amit csinál. Írogasson csak, rágalmazzon, nem szabad felvenni. Ezeket az hajtja, ha reagálsz. Legyints a dologra, amíg névtelenül csinálja, ha pedig személyessé válik a dolog, akkor ott a Rendőrség, még egy kis plusz bevételre is szert tehetsz.
2011. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!