Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel (az apámmal)?

Figyelt kérdés

Soha semmiben nem támogatott, sem érzelmileg, sem anyagilag. Pedig együtt élnek a szüleim és "jómódú" családból származom.

Az egy dolog, hogy semmiben sem támogatott, de még munkát sem keresett egyetemista éveim alatt, amikor hébe-hóba tudtam volna csak dolgozni az órák és a tanulás miatt, ő neki meg lettek volna kapcsolatai építőipari és egyéb cégeknél, hogy felvegyenek kisegítő munkásnak hétvégére. Ez azért lett volna fontos, mert állandó munkahelyem lett volna, és ha nem ad pénzt semmire jó lett volna ha van önálló jövedelmecském, még ha nem is sok, csak arra hogy ruhát vegyek, vagy a jogosítványt meg tudjam csináltatni.

Így magam kerestem munkát, de sajnos hol tudtam dolgozni, hol pedig nem.

Aztán sikerült megcsináltatnom a jogsit, de nem használhattam a kocsit.

Pedig nem egy link ember vagyok!


Felfogtam hogy semmiben nem fognak nekem segíteni, pedig lenne rá módjuk. És bele is törődtem!!!!!!!!!


Tavaly diplomáztam le, és szerencsére már találtam állást. Ezért úgy gondoltam hogy elköltözök, megvan az albérlet meg minden. Erre apám közölte velem, hogy adjak neki pótkulcsot. Ez volt az a pont ahol eldurrant az agyam, és elküldtem a pi_csába. Saját pénzből fizetem a lakást, a rezsit, a munkát is saját magam találtam. Azért meg nem fogok adni neki kulcsot hogy legyen hova felvinni a szeretőit. Ráadásul pont az én lakásomban.

Elképesztően pofátlan egy ember!

Ez most nagyon felzaklatott, örülök hogy kiírhattam magamból.

Legszívesebben kitörölném az életemből, de nem tudom, mert együtt vannak anyámmal, akit nagyon szeretek és mindig megszoktam látogatni.

Kár hogy nem tehetek semmit.


25F


2010. aug. 16. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én erre azt tudom neked írni,hogy le a kalappal előtted!

A saját erődből elérted azt amit akartál,és úgy,hogy amíg élsz senki nem vághatja a fejedhez,hogy ő segített..Biztos nehéz volt(bár sokan vagyunk akit a szülők nem támogatnak),de tiszta szívvel gondolhatsz arra,hogy ami vagy,amit elértél azt csakis a te talpraesettséged,kitartásod miatt van..

Egyébként jól tetted,hogy nem adtál kulcsot apádnak,mert miért is? Én talán még azt is hozzátettem volna "gúnyosan" hogy menjen el oda dolgozni másodállásban ahol te dolgoztál egyetemista korodban,és béreljen a saját pénzéből lakást,ha annyira kell neki..

De ettől függetlenül minden tiszteletem a tied!

30/N

2010. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberként éld a saját életed. Ahogy olvasom, most már ennek minden feltétele adott: munka, lakás.

Apukádat pedig hanyagold, ne keresd, remélhetőleg a kapcsolatotok idővel kimerül a heti 1x telefonnal. Kulcsot semmiképp se adj, én sem adtam a szüleimnek. Ez így van rendjén.

Vagy, ülj le vele és beszéld meg h innentől kezdve éled a saját életed, és nem kérsz többé belőle. Még ha balhézni is fog, minden csoda 3 napig tart...

2010. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sz*rd le és küld el a fenébe. Ezt kell vele csinálni.


Ki mint vet, úgy arat.

2010. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röhögd ki, és legyél nála külömb ember! :) Jó úton haladsz
2010. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!