Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan vannak még...

Most komolyan vannak még ilyen hülyék?

Figyelt kérdés
Hétfőn 13 óra után egy 12 év körüli fiú csöngetett be egy szolnoki családi ház kapuján. Egy idős asszony nyitott ajtót, majd megkérdezte a fiút mi szél hozta. A gyerek azt mondta, hogy szeretné elkérni a néni fülében lévő arany fülbevalót, hogy azt az édesanyjának megmutassa, majd azt visszahozza. A gyanútlan asszony átadta az ékszert, amivel a fiú távozott és azóta sem tért vissza.
2011. aug. 24. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ész nem kortól függ. És igen, vannak ilyenek, de én ezt nem hülyeségnek, inkább naívságnak mondanám.
2011. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

már egy fél éve történt nálunk a faluban, hogy egy idős nő 800 ezer forintot adott oda egy ideges csajnak, mert az azt mondta neki, hogy elviszi az unokájának.

Az unoka napok múlva ment a nagyihoz, az meg kérdezi tőle, hogy mire kellett a pénz, hát neki semmire és el se jutott hozzá az összeg.

A mama majdnem meghalt, mikor szembesült vele, hogy átverték.

2011. aug. 24. 11:44
 13/20 anonim válasza:
77%
Szép! Pécsen most az nyomják, hogy a Tesó parkolóban oda jönnek aprót kunyerálni, elkérni a kocsit,hogy visszatolhassák a benne lévő 100ft-ért cserébe...ÉS egyik ismerősömmel megcsinálták, a kéregető kiszedte a blokkot a kocsi aljáról és oda hívott egy biztonsági őrt,hogy : "Itt a blokk,most vásároltam az imént, de az a férfi elvette tőlem,aki ott pakol a szatyorba éppen-segítsen!" A biztonsági őr pedig felszólította az ismerőst: Ha nem tudja ott, most blokk ellenében igazolni,hogy amiket pakol,az az ő tulajdona, akkor adja vissza a kéregetősnek, mert annak van blokkja,bizonyítéka hogy Ő vásárolt!!!! Frankón!!!Rendőrt kellet hívni,kamarát visszanézetni,hogy a kéregető ellopta a blokkot....Az milyen??? XD
2011. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:47


na akkor nem csak itt Szolnok megyében divat ez.

Mi is a tescoba járunk vásárolni és a párom mondja mindig, hogy tegyem el a blokkot. Egyszer kérdezem tőle, hogy minek, és akkor mondja hogy az itteni cigányok, ha látják, hogy nem tesszük el a blokkot akkor ők elveszik és elkezdenek ordibálni, hogy elloptuk a cuccaikat. Mondta, hogy nagyon sok ilyen eset volt már.

2011. aug. 24. 11:54
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a történetet majdnem pontosan én is olvastam, bár ott a helyszín Budapest volt és az illető úgy tudta igazolni magát, hogy kártyával vásárolt és annak a cetlijét nem lopták el, (meg ugye az időpontilag cetli nélkül is lenyomozható), szóval ez egy urban legend, minden esetre nem árt belőle levonni a tanulságot.

Ami pedig a fülbevalós dolgot illeti, tényleg vannak végtelenül hiszékeny emberek, ami persze nem jelenti azt, hogy kötelező lenne kihasználni őket. Sajnos a mai világban még a talpraesetteket is sokszor átvágják, szinte csoda, ha valaki ezt egy életen át megússza...

2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
11:54-hez: úgy látszik, ezt a sztorit a helyi "kisebbség" is olvashatta és már a gyakorlati alkalmazás is megkezdődött...
2011. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Bevásárlós kocsis kéregetőkkel én is találkoztam már. És ezek szerint iszonyatosan nagy szerencse, hogy mindig elteszem a blokkot.
2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Férjem nagymamája pedig a piacon odaadott 10 ezer forintot egy nőnek, aki azt mondja, van occccsó cigije, adjon pénzt, mindjárt hozza. Hát azóta is hozza. Naívak, hiszékenyek, ők azt gondolják, becsületesek az emberek és amit mondanak, az úgy van.
2011. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk azért a körülményeket is ismerni kéne. Ki tudja?

Lehet (sőt szerintem biztos), hogy kisebbségi volt a gyerek, mögötte egy Ladában egy csapat c*gány, gondolom a néninek ez is elég volt.

Ha nem igy történt, akkor meg igy járt.Egy bizonyos határ fölött, a hülyéket valahogy én sem tudom sajnálni.

2011. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

Én olyan sztorit ismerek, mikor megállítanak, hogy fel tudsz-e váltani 20.000 Ft-ot. Ha a válasz igen, már ütnek is, és elveszik amid van.

Egyébként a néni igencsak buta volt, kéne ilyen felvilágosító valami az öregeknek, amikben bemutatják ezeket.

2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!