Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántódottságom?

Jogos a megbántódottságom?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel szinte együtt nőttünk fel, ő volt a legjobb barátnőm. Rokonok is vagyunk, de csa távoliak. Sokan szokták mondani, hogy hasonlitunk, természetre.

4 éve én elköltöztem onnan, ahol laktunk, ő nem sokkal ezután összejött egy drogos gyerekkel. Megszakadt a kapcsolatunk. Ezek után szinte csak karácsonykor, szülinapokkor hivtuk egymást vagy csak irtunk egy-egy

sms-t.

2 hete szakitottak a fiúval, ismét sülve-főve együtt voltunk, ha éppen nem együtt voltunk, akkor telefonon beszélgettünk. Nagyon örültem neki, mivel nem hozzá való a srác, belevitte minden rosszba. 2 hétig állandóan együtt voltunk, elvittem őt ide-oda, segitettem ahogy tudtam, hogy könnyebben átvészelje a szakitás utáni időszakot. örültem, hogy visszakaptam őt, és főleg, hogy a szakitással kikerült abból a társaságból. Hittem benne, hogy minden ok lesz. Mondtam neki, hogy amiben tudok segitek, csokikat meg mindent vittem neki, amit tudtam éppen. Mondtam neki, hogy úgyis fogja hivni a srác, de legyen erős, mert ő sokkal jobbat érdemel! Megigérte, hogy erős lesz, bármi is lesz nem megy vissza hozzá, főleg abba a társaságba!

Erre tegnap délelőtt kapom az sms-t (ráadásul nagyon laza sms volt), hogy "Képzeld, kibékültünk, stb, stb..." Mert ő mégis úgy gondolja, hogy a 2 éves kapcsolat érdemel annyit, hogy adjon neki mégegy esélyt! Nem tudom leirni, hogy mit éreztem akkor. Az a sok törődés, amit adtam neki, hittem neki, hogy meg tud változni, ez mind mintha nem is lett volna! Azért leirta nekem, hogy ő nagyon szeret engem és nem hazudott nekem, valamint nagyon hálás azért, amit érte tettem!

Mit gondoltok, jogosan vagyok megbántódva, vagy nem? Hiányzik, szeretem őt nagyon, de most úgys érzem nem tudnék vele nyugodtan beszélgetni, nem tudom milyen érzések kavarognak bennem.

A másik dolog meg hogy nekem is van egy párom, akivel 4 éve élünk együtt, minden ok, és mikor megtudta, hogy ezzel a csajjal megint nagyon jóban lettem, azt mondta nem mehetek hozzá, mert félt, mert mindenki úgy tudja róla, hogy egy drogos kiscsaj. Emiatt összevesztem párommal, mondtam, hogy a srác vitte bele őt ebbe, de most szakitottak, és én bizom benne 100%ra, hogy meg fog változni! A nyakamat tettem volna rá!

Ezt elmondtam a csajnak is, tisztában volt vele, hogy párom csak azért engedi hpgy ismét barátkozzunk, mert sikerült meggyőznöm, hogy megváltozik, mert szakitott a hülyegyerekkel.

Tegnap mondtam páromnak, hogy kibékültek, megvolt a véleménye, inkább nem irom le.

Rosszul esik, hogy őt választotta, aki miatt 2 évet szenvedett, mint engem, aki mindig mindenben segitett volna neki, tudta jól, hogy rám mindenben számithatott volna, eléggé fáj!

Egyébként a csaj 18 éves, én 21.


Bocsánat, ha nagyon hosszú és kusza lett, de ideges vagyok:(


Mit csináljak????????????


2011. aug. 22. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna semmit sem tudsz csinálni. Sajnáld messziről. Vannak olyanok,akiken nem lehet segíteni.
2011. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Azzal foglalkozz, aki melletted áll és szeret 4 éve. A kiscsajjal ne törődj, ő a maga feje után megy, bármit csinálsz. Ne keresd.
2011. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hülyének érzem magam, párom ráadásul megmondta előre, hogy ne éljem bele magam, mert úgyis ez lesz:( Mégis hittem neki:(
2011. aug. 22. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondj neki, egy "ne haragudj"-ot és így is gondold.
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van 12:20-nak,hagyd a francba!
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiscsajt felejtsd el, azt értem hogy csalódott vagy, de a megbántódottság nem jogos, nem tiszted eldönteni mások helyett, hogy mit csináljanak, tanácsot persze adhatsz, ezt meg is tetted, onnantól kezdve az ő dolga, mit kezd az életével.
2011. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csalódottságot akartam irni, csak már azt sem tudom mit irok, bánt nagyon ez az egész, de akkor sem fogom keresni!
2011. aug. 22. 12:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2011. aug. 22. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm hát őt választotta helyetted. Hát te mégse a párja voltál, ez meg nem volt neki elég. Meg ugye neked ott van a saját párod. Attól még választhatott volna mást, de hát ő döntése, nem a tiéd. Zavarhat hogy nem vagy elég jó neki? vagy stb. de minek? Itt a barátnőd foglalkozz vele, őt meg felejtsd el.


Ne add le magad annyira hogy rohangálsz egy drogosokkal logó csajért. Szomorú ez van, nem a te felelősséged, most őszintén valószínűleg már te se jelentesz annyit neki mint régen.

2011. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj beletörődni, hogy az ember mindenkin nem tud segíteni.Márpedig ezen a "barátnőd"-ön te nem tudtál.Majd tanul a saját hibáiból vagy nem. Ez már nem a te dolgod.Örülj, hogy van egy normális párod,akire számíthatsz.

Tudom, hogy rossz érzés megértelek abszolút,én is átéltem hasonlót, de megszakítottam a kapcsolatot. Jobb inkább olyan emberek társaságában lenni, ahol nincs állandó aggodalom és félelemérzeted!

2011. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!