Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy anyám...

Hogy mondjam el, hogy anyám nem akarja őt (a páromat) megismerni?

Figyelt kérdés

24 vagyok,régóta külön lakom a szüleimtől.

Többéves kapcsolat után új párom lett,végre olyan akivel tényleg boldog vagyok.

Eléggé családcentrikus,ő épp szülőkkel lakik,hazavitt,bemutatott,befogadva érzem magam nagyon,bár eleinte ódzkodtam attól hogy 2 hét után összeismerkedjek a szülőkkel,tesvérrel (exem szüleit 1 év után ismertem meg).

Nem lakom messze tőlük,pár hét alatt többször voltam ott.


Én szüleim 40km-re laknak,nem esik útba,meg külön is lakom,ezért eddig szóba sem került.

Viszont olyan program lesz jövöhéten,ami hozzájuk közel,és kocsi nélkül lenne jó menni,hogy megihassunk 1-2 valamit,majd ott aludni,meg akkor már had ismerjék meg.

Erre anyám kiakadt,hogy oda ne vigyek senkit,exem is kb 1 év után vittem,és hogy őt is felesleges volt,mert szakitás lett a vége (4 évig együtt voltunk,nem egyéjszakás pasit vittem fel,rajta kivül egy pasim nem vittem haza).Meg hogy minden férfi egyforma,ez se lesz tartós kapcsolat (nevét se tudja,nemhogy ismerné,igy elég gáz ezt megállapitani)

Párom még nem tudja,hogy anyám azt mondta hogy felejtsem el hogy oda megyünk a program után (bár előtte is akartam,had ismerje meg).

Hely van,körülugrálást nem kérünk (bár barátnőit úgy körülugrálja mint akinek fizetnek).

Komolyan,egy vadidegen kiváncsibb lenne a páromra mint ő...

Hogy mondjam el ezt a páromnak?

Tessék,igy ne utálja meg ismeretlenül is a leendő anyósát...

(bár rossz szót nem fog szólni,de nem is a kimondott szavak a lényeg)

N


2011. aug. 22. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
sajnállak, nagyon rossz kezdet :( azt kéne negfejteni először, hogy anyukádnak mi a problémája
2011. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menjetek el anyudhoz, menjetek mégis kocsival, valaki nem iszik legfeljebb és a program után hazamentek...én ezt csinálnám
2011. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az a baja hogy képtelen normális férfit találni,második férjével él,de már csak a hitel tartja őket össze.

Vagy irigy vagy egyszerűen képtelen felfogni hogy akad még normális férfi (aki ha még a férjem nem is lesz esetleg,jól érezhetem magam)

2011. aug. 22. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el a páromnak, hogy miért nem megyünk... :( hátha idővel enyhül anyukád és akkor bemutatahato9d
2011. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem megyünk szüleimhez,nagyon megharagudtam most.

Vagy kocsi,vagy barátnőméknél alszunk,nem ez a lényeg.

Csak ha már ennyire össze lettem ismertetve párom rokonságával,szerettem volna ha ő is megismeri a szüleimet,dehát...

lehet jobb is ha nem


már csak neki kell megmondani

2011. aug. 22. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem is volt 2 barátom, egyikre sem voltak kíváncsiak a szüleim, közölték, hogy oda ne menjen a lakásra egyik sem!!! csak a 3.-ra, amikor már másfél éve együtt voltunk. Azt hitték, hozzámegyek az elsőhöz 18 évesen és csalódtak, hogy nem így lett.
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát volt példa,hogy a szüleim mondták ne vigyem oda....Jó nem 24 éves voltam.

Nehéz lehet így....Szerencse nekem a szüleimmel jó a kapcsolatom....

2011. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
figyelj...szerintem nincs semmi gond ezzel a párod részéről...meg fogja érteni,ha elmondod neki,hogy anyukád rosszul választott férjeket és ezért nem szereti a férfiakat és kiakadt,hogy oda akartok menni...nem akarja megismerni,mert fél,hogy te is olyan sorsra jutsz mint ő,ezért inkább hátat fordít,mert gyáva...nincs ebben semmi baj,a párod érteni fogja,hogy nem ő a hibás és nem vele van baj...azt megértem,hogy ez neked rossz,mindenkinek az lenne...én el tudnék beszélgetni az anyukáddal és meggyőzően fel tudnám vele fogatni,hogy ne akarjon házisárkány lenne,de ez én vagyok...ha nincs jó ráható képességed,inkább ne tedd,mert fordítva fog elsülni..
2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nem megyünk oda,már ha hiv akkor se,nem érdekel


viszont nagyimékkal beszéltem,várnak szeretettel,csak mondjam mit szeret,mit süssön főzzön (plussz 5 kiló hétvégente :))


Elszomorodtam azért,saját anyámtól nem ezt vártam.

Mig tizenéves voltam,miondig azzal csesztetett hogy vigyem haza a pasikat...

most meg...

2011. aug. 22. 13:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Lehet, hogy anyád még nem felejtette el a régit??? Ilyen komoly a kapcsolat, hogy "leendő anyósa" az anyukád?
2011. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!