Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ballagási ebéd előtt...

Jó ötlet ballagási ebéd előtt egy pohárköszöntő féleség keretében megköszönni szüleim több éves odaadó munkáját?

Figyelt kérdés

Idén ballagok szakközépiskolából. Ballagási ebédemet itthon tartom. Az egész rokonság és pár jó barátom lesz itt. Arra gondoltam, hogy így a számunkra fontos emberek előtt köszönném meg szüleimnek azt, hogy vannak nekem, és mindig támogattak. Nem lesz kényelmetlen nekik vagy a vendégeknek egy ilyen "beszéd"? Szülők! Ti örülnétek ennek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 14. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hu de jo otlet!!!!! Mindenkepp koszond meg a szuleidnek, amit toluk kaptal! Szerintem sokkal jobban esik majd nekik mindha penzert vennel ajandekot!

En nagyon orulnek, ha a lanyom igy gondolkodna, igaz meg 12 eves de biztos elsirnam magam! :D

2009. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Úr isten, ennyi idiótát! Ezért jutott ide ez az ország, mert sokan azt hiszik, hogy az érettségi egy nagy valami. A fenét, ma már olyan, mint a személyigazolvány, természetes, hogy van!!! Haladni kell a korral, és nem megragadni kb 20 évvel ezelőtt, amikor ez nagy szó volt.
2009. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó: szerintem te vagy degradált és idióta. Mégis, hogy sikerült az érettségid? Szín 5-ös lettél mindenből, 100 %-on? Vagy talán 10 évvel ezelőtt érettségiztél, amikor még nem %-os arányban számolták?

És most mit tanulsz? Vagy már dolgozol?

Hát igen, ide jutott ez a világ. Szomorú.

2009. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Különben én inkább akkor már a jogosítványhoz hasonlítanám. Ha van, senkit sem érdekel. De ha nincs, mindenki replikázik.
2009. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
így van, nem kellene ebből ekkora ügyet csinálni. Ma már a diploma is tucatcikknek számít, ha tetszik, ha nem.
2009. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
11:42-es: akkor légyszíves írd meg helyettem a szakdolgozatomat. Ápr 30. a leadási határidő. Megadom a témám is. Pff.
2009. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
11:42 - Helyettem is megírhatod, kíváncsi vagyok, hogy találnál hozzá szakirodalmat, ha még a megkérdezett szakembereknek is nehéz...
2009. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
11:42-es vagyok, én már 3-at írtam, a sajátjaimat, nem a másét, azt nem állítom, hogy egyszerű volt, de elvileg azért jár az ember egyetemre/főiskolára, hogy a végén ez már ne okozzon gondot. Amúgy, meg nem ez volt a kérdés!
2009. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

elnezest, hogy csak most, talan keson irok, jo sok idiota van errefele... az biztos.

Ha valakinek valamit koszonni lehet az eletben az a csaladod, szulok, amennyiben mellenk allnak.

Amugy ha nem nagy cikk helyettem is lediplomazhatnanak a kedves elozo valaszadok.

Szep gondolat volt a poharkosoznto, akkor is, ha mar lejart...

Udv

2009. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm valamennyi választ!

Jövő héten lesz a ballagás, úgyhogy még időben voltál kedves utolsó hozzászóló. És úgy döntöttem, hogy lesz pohárköszöntő. Végülis csak olyanok lesznek itt, akik ismernek és szeretnek minket, szóval nem hiszem, hogy kényelmetlenül éreznék magukat.

2009. ápr. 22. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!